Repertorizační analýza – webinář

Dvouhodinový webinář s lektorkou Homeopatické akademie Marií Valáškovou

Praktická práce s repertoriem a homeopatickým software při řešení případů. Srovnávací analýza.

Určeno pro studenty homeopatie a praktikující homeopaty. Účastníci mohou komunikovat a klást dotazy formou chatu.

Datum konání: úterý 16. 6. 2020, od 19 do 21 h

Cena a přihlášení:

  • Studenti Homeopatické akademie, kteří mají uhrazeno školné, mají webinář zdarma (v rámci školného). Nemusejí posílat přihlášku.
  • Ostatní studenti a absolventi HA 400 Kč. Nemusejí posílat přihlášku, ale uvedou své jméno nebo raději svůj e-mail do poznámky k platbě.
  • Další zájemci 500 Kč. Pošlete krátkou přihlášku e-mailem na info@homeopatickaakademie.cz. Uveďte jméno a e-mail, případně telefon a poštovní adresou (není nutné pokud si nepřejete)

Částku prosíme uhraďte na účet  2701365124/2010  VS 1606. Pro případnou platbu v eurech nás kontaktujte.

Účastníci 15. 6. obdrží e-mailem informace a odkaz ke vstupu do webináře.

Webinář proběhne na systému Youtube Live, webináře se tedy můžete snadno zúčastnit prostřednictvím mobilního telefonu, tabletu, počítače či chytré televize.

Aktuality

1.6.2023 - Červnové přednášky Siveková, Matyáš 10.-11.6 – podrobné informace a program zde
31.5.2023 - Jak překonávat nástrahy léta homeopatií a autopatií aneb recept na úspěšnou dovolenou. 19. 6. 2023. ... číst více
31.5.2023 - Letní škola 2023 Monínec 23.-27.6. Ještě je možné se přihlást. Info a přihlášky zde
Více aktualit »

Doporučení

Nikdy není pozdě. Moje děti byly malé a nemocné, velmi často nemocné. Potkala jsem se s homeopatií. Děti se po zásahu skvělého homeopata zázračně daly do pořádku. Byly zdravé a veselé a já byla šťastná a veselá s nimi. Chtěla jsem vědět víc o homeopatii, přijít tomu na kloub. Po letech samostudia se mi naskytla možnost studovat na Homeopatické akademii pana Mgr. Čehovského a přihlásila jsem se. Úspěšně jsem absolvovala náročné, ale velmi zajímavé a obohacující studium, okořeněné rozmanitými přednáškami našich i světových homeopatů. Začala jsem pomáhat i ostatním lidem, kteří mě vyhledají, najít správou cestu k uzdravení. Dál už musí jít sami.

Přeji hezký den se sluncem

Eva Rebendová

Další doporučení »