Přednáška Kim Elia

kim-eliaVe dnech 23. a 24. ledna 2016 bude přednášet Kim Elia, známý mezinárodní učitel homeopatie z Kalifornie, na téma

Homeopatická léčba mentálních a emočních problémů

Nedávná studie ukázala, že jeden ze šesti  homeopatických pacientů hledá pomoc především pro své psychické potíže. Každý praktikující homeopat také ví, že i fyzická onemocnění jsou obvykle provázena druhotnými mentálními a emočními symptomy, které musíme brát v při hledání efektivního léku v úvahu. Hahnemann, Organon,  § 210: „Při všech nemocech /…/ je třeba k psychickému stavu nemocného přistupovat jako k jednomu z nejdůležitějších příznaků. Pouze tak můžeme získat věrný obraz choroby a pak ji úspěšně homeopaticky léčit.“

Některé stavy, o nichž bude seminář mj. pojednávat: Úzkost,  potíže autistického spektra, neurosy, bipolární porucha, obsesivní a kompulsivní chování, deprese, nespavost, somatizace ad.

Kim Elia se bude zabývat nejčastěji indikovanými léky a jejich jemnými rozdíly, potřebnými pro nalezení similima. Poskytne pohled do své praxe a bude uvádět příklady analýzy a léčby a také rady, jak s psychickými symptomy pracovat.

Datum konání: 23. – 24. ledna 2016

So 9 – 18, ne 9 – 17  h. Polední pauza 13 – 14 h.

Místo konání: Hotel Pyramida, Bělohorská 24, Praha 6
Dopravní spojení: zastávka Malovanka – bus 108, 174, 180, tram 22, 25, 57.
Přesné spojení si můžete vyhledat zde.

[google-map-v3 width=“100%“ height=“250″ zoom=“15″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Bělohorská 24, Praha 6{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Cena: 1900 Kč pro studenty a absolventy Homeopatické akademie, 2300 Kč pro ostatní zájemce. Platba v hotovosti na místě. Není třeba se předem hlásit. Prosíme však, abyste se dostavili včas, pokud možno půl hodiny před začátkem přednášky. Registrace bude probíhat od 8 h.

Pro účastníky přednášky je s hotelem Pyramida domluvena zvýhodněná cena za ubytování 1200 Kč za dvoulůžkový pokoj (1 os/ 600 Kč). Ubytování objednávejte na reservation@hotelpyramida.cz a uveďte heslo ALTERNATIVA. V sobotu i v neděli bude opět možné si při prezenci objednat polední menu (výběr ze 2 jídel, jedno vegetariánské) za zvýhodněnou cenu.

Další informace:
E-mail: info@homeopatickaakademie.cz
Tel.: 257 922 584

Aktuality

19.9.2023 - Nový 1.ročník začíná již 30. září! Info zde Přihlásit se můžete zde
14.9.2023 - Medicínské minimum 2023 24 info a přihlášky
24.8.2023 - 23.+24. září MUDr. Siveková, Ing.Matyáš –  přednášky pro 2.,3.roč, abs a ASPHP 
Více aktualit »

Doporučení

Studium na akademii se mi líbilo a hodně mi dalo. Přístup vyučujících byl profesionální, učební program zajímavý i zábavný. Díky studiu jsem se seznámila se spoustou zajímavých lidí, poznala jsem nový rozměr duchovní reality a našla cestu k pochopení sebe sama a získala mnohé užitečné vědomosti, které dnes zúročuji.

Děkuji všem skvělým vyučujícím!

Katy Amal Ilgnerová

Další doporučení »