Přednáška J. Čehovský, R. Hikl, D. Siveková

Sobota 17. 9. 2022,  9–17 h (pauza 13–14 h)

Mgr. Jiří Čehovský:

 • Co je paliace a co je léčba podle § 2? 2 případy
 • Co je potlačení? Případ schizofrenie
 • Co je AHA efekt – případ
 • Co je papírková metoda a mantra v homeopatii
 • Co je vitální síla
 • Co je mysl, co je placebo, co je nocebo
 • Co je jemnohmotné působení a homeopatická potence podle informační teorie
 • Jak udržet a vracet zdraví ve zmatené době

Radomír Hikl:

 • Materie medika méně známých, přesto velmi důležitých nosod – sarkod
 • Případy současné i historické
 • Výklad léků: Typhoid abdominalis, AIDS, Dtp, Candida albicans, Meningococinum, Pertussinum, Pyrogenium

V sobotu se můžete zúčastnit dvěma způsoby:

 • Online – prostřednictvím živého přenosu tohoto kurzu přes internet využitím služby YouTube. Přednášku můžete sledovat velmi jednoduše z pohodlí vašeho domova či jinde, v reálném čase, prostřednictvím mobilního telefonu, počítače, tabletu či chytré televize.
 • Osobně – kurz se koná v Alternativě, Zbraslavské náměstí 461, Praha 5. Počet účastníků je omezen, místo je třeba rezervovat (napište do přihlášky).

Neděle  18. 9. 2022,  9–16 h (pauza 12–13 h)

MUDr. Danuša Siveková:

 • Urologická soustava: Celostní přístup i specifické léky, akutní pomoc.
 • Hormonální soustava: Celostní léčba spojená s problémy v oblasti hormonálního systému (slinivka, nadledvinky, hypofýza, štítná žláza, pohlavní žlázy ad). Výklad specifických homeopatických léků.

V neděli přednáška proběhne online přes videokonferenční aplikaci. K účasti můžete použít počítač, tablet či mobilní telefon.

Přihlášky:
Studenti Homeopatické akademie zasílat přihlášku nemusí, je s nimi automaticky počítáno.
Studenti a absolventi ASPHP a další zájemci se přihlásí na emailu info@homeopatickaakademie.cz.

Cena:
2200 Kč (92 EUR)
studenti a absolventi programu ASPHP 1 800 Kč (75 EUR)
studenti 1. – 3. ročníku HA mají přednášku v rámci školného

V případě zájmu uhraďte na účet: 2701365124/2010, VS 1709. Pro zahraniční platby ze zemí EU využijte eurový účet č: 2901365129/2010, IBAN: CZ5520100000002901365129, BIC: FIOBCZPPXXX. Do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno a VS 1709.  Pro platby ze zemí mimo EU nás prosím kontaktujte.

Přednáška je zařazena do programu Advanced Studies Program in Homeopathy Prague, do kterého se mohou přihlásit zájemci s ukončeným základním studiem homeopatie na některé z českých či zahraničních homeopatických škol.

Informace:
E-mail: info@homeopatickaakademie.cz
Tel.: 257 922 584

Aktuality

19.12.2022 - Zveme všechny homeopaty na lednovou přednášku ,která proběhne online 14.-15.1.2023. Přednáší zkušený americký homeopat ... číst více
10.11.2022 - Kurz akutní homeopatie pro domácí použití. Cyklus čtyř online seminářů homeopatické první pomoci určený pro ... číst více
6.9.2022 - Zveme všechny homeopaty na zářijovou přednášku Čehovský, Hikl, Siveková. Info zde. 
Více aktualit »

Doporučení

Pracuji ve zdravotnictví a před několika roky jsem si chtěla rozšířit „obzory“. Napadlo mě, že bych se mohla trochu víc do hloubky seznámit s homeopatií. V časopise Meduňka jsem našla inzerát, že se otevírá další ročník Homeopatické akademie, přihlásila jsem se …a do mého života vstoupilo něco úplně nového, homeopatii jsem propadla. Každý měsíc jsem se těšila na víkend, ve kterém probíhala výuka zkušenými učiteli nejen z Čech, ale i ze zahraničí. Velmi přínosné bylo, že při studiu byl kladen důraz nejen na teorii, ale i na praxi, jednak formou video ukázek odběrů případů a jednak na prázdninových Letních školách i možností shlédnout „naživo“ naše vyučující při rozhovoru s pacienty. Atmosféra ve škole byla velmi vstřícná, od samého začátku jsme byli vnímáni jako (budoucí) kolegové našich vyučujících. Velkou výhodou byla i snadná dostupnost kvalitních studijních materiálů v českém jazyce. Vstup na Homeopatickou akademii byl jedním z mých nejlepších životních rozhodnutí.

Jitka Vaníčková

Další doporučení »