Dr. Massimo Mangialavori

Massimo je jedna z vedoucích postav v současné světové homeopatii. Tento lékař žije a pracuje v Modeně v Itálii a přednáší v Evropě i v Americe. Je široce uznáván  pro svůj hluboký pohled, který proniká pod povrch a hledá jednotné vlastnosti celku. Například při zkoumání materie mediky bere v úvahu všechny přírodní jevy a syntetizuje je s antropologickými, fyzickými, psychologickými a esoterickými hledisky. A samozřejmě – nejdůležitější jsou výsledky, dosahované v průběhu jeho třicetileté praxe. Pražský lednový seminář bude v angličtině s překladem do češtiny.

Massimo sdružuje léky podobných vlastností do “homeopatických rodů”.  To umožňuje lepší orientaci v materii medice a zpřesňuje předepsání. Tématem jeho přednášky bude tedy tato metoda, která jej proslavila, a Trauma jako příčina chronických problémů. Bude se věnovat vztahu mezi pacientem a homeopatem a metodě správného odebrání případu.

Dr. Mangialavori je autorem publikací Materia Media Clinica, Homeopathy for Anger and Mortification a mnoha studií o lécích a jejich rodech.

Datum konání: 19. – 20. 1. 2019  od 9 h

Místo konání: ČVUT, Masarykova kolej, Thákurova 1, Praha 6 , kongresový sál.
Dopravní spojení: metrem A do stanice Dejvická, pak tramvají do zastávky Thákurova (jedna zastávka), nebo nahoru po Evropské pěšky – cca 10 minut chůze. Přesné spojení si můžete vyhledat zde. Ulice Thákurova se nachází po pravé straně, kolmo na ulici Evropskou. U vchodu do Masarykovy koleje jsou vlajky Evropské unie a ČVUT. Pro automobilisty je možné parkování v okolních ulicích v omezené míře na tzv. fialových (značených bíle) zónách, o víkendu zdarma.

Cena: 2 100 Kč pro studenty a absolventy Homeopatické akademie a pro posluchače programu ASPHP,  2500 Kč pro ostatní zájemce. Platba v hotovosti na místě. Není třeba se předem hlásit. Prosíme však abyste se dostavili včas, pokud možno alespoň půl hodiny před začátkem přednášky. Prezentace účastníků bude probíhat již od 8 h.

Přednáška je též zařazena do programu Advanced Studies Program in Homeopathy Prague

Pokud potřebujete zajistit ubytování, doporučujeme využít služby Airbnb.cz či Booking.cz

Informace:
E-mail: info@homeopatickaakademie.cz
Tel.: 257 922 584

Aktuality

15.10.2018 - V  lednu 2019 k nám zavítá známý italský homeopat Dr. Massimo Mangialavori. Rezervujte si čas ... číst více
26.9.2018 - Nový 1.ročník – ještě je možné se přihlásit, event. přijít 27. 10. na druhý kurz, ... číst více
5.9.2018 - MUDr. Danuša Siveková-kurz 22.-23.9. v gymnáziu Na Zatlance – 2.,3.roč,ASPHP, absolventi Informace a program číst více
Více aktualit »

Doporučení

Studium na akademii se mi líbilo a hodně mi dalo. Přístup vyučujících byl profesionální, učební program zajímavý i zábavný. Díky studiu jsem se seznámila se spoustou zajímavých lidí, poznala jsem nový rozměr duchovní reality a našla cestu k pochopení sebe sama a získala mnohé užitečné vědomosti, které dnes zúročuji.

Děkuji všem skvělým vyučujícím!

Katy Amal Ilgnerová

Další doporučení »