Dr. Massimo Mangialavori

Massimo je jedna z vedoucích postav v současné světové homeopatii. Tento lékař žije a pracuje v Modeně v Itálii a pravidelně přednáší v Evropě i v Americe. Je široce uznáván  pro svůj hluboký pohled, který proniká pod povrch a hledá jednotné vlastnosti celku. Například při zkoumání materie mediky bere v úvahu všechny přírodní jevy a syntetizuje je s antropologickými, fyzickými, psychologickými a esoterickými hledisky. A samozřejmě – nejdůležitější jsou výsledky, dosahované v průběhu jeho třicetileté praxe. Pražský lednový seminář bude v angličtině s překladem do češtiny.

Massimo sdružuje léky podobných vlastností do „homeopatických rodů“ (families), které ani tolik  nesouvisí s jejich přírodovědným  zařazením, zato mají určité společné homeopatické účinky. To umožňuje lepší orientaci v materii medice a zpřesňuje předepsání.

Tématem jeho přednášky bude Trauma jako příčina chronických problémů. Přednáška poskytne široký pohled na to, co jsou homeopatické rody, a odlišnosti jejich vnímavosti k určitým typům traumatu. Jak reagují, co je vyvádí z rovnováhy a jak tyto traumatické vlivy kompenzují. Bude popsáno několik léků z každého homeopatického rodu, a to těch nejznámějších. Bude se věnovat vztahu mezi pacientem a homeopatem a metodě správného odebrání případu.

Dr. Mangialavori je autorem publikací Materia Media Clinica, Homeopathy for Anger and Mortification a mnoha studií o lécích a jejich rodech.

Datum konání: 19. – 20. 1. 2019  od 9 h  (so 9-18, ne 9-17, pauza na oběd 13-14)

Místo konání: ČVUT, Masarykova kolej, Thákurova 1, Praha 6 , kongresový sál.
Dopravní spojení: metrem A do stanice Dejvická, pak tramvají do zastávky Thákurova (jedna zastávka), nebo nahoru po Evropské pěšky – cca 10 minut chůze. Přesné spojení si můžete vyhledat zde. Ulice Thákurova se nachází po pravé straně, kolmo na ulici Evropskou. U vchodu do Masarykovy koleje jsou vlajky Evropské unie a ČVUT. Pro automobilisty je možné parkování v okolních ulicích v omezené míře na tzv. fialových (značených bíle) zónách, o víkendu zdarma.

Cena: 2 100 Kč pro studenty a absolventy Homeopatické akademie a pro posluchače programu ASPHP,  2500 Kč pro ostatní zájemce. Platba v hotovosti na místě. Není třeba se předem hlásit. Prosíme však abyste se dostavili včas, pokud možno alespoň půl hodiny před začátkem přednášky. Prezentace účastníků bude probíhat již od 8 h.

Přednáška je též zařazena do programu Advanced Studies Program in Homeopathy Prague

Pokud potřebujete zajistit ubytování, doporučujeme využít služby Airbnb.cz či Booking.cz

Informace:
E-mail: info@homeopatickaakademie.cz
Tel.: 257 922 584

Aktuality

20.11.2023 - Kurz praktické práce s homeopatickým software, 15.+23. 1. Informace zde.
10.11.2023 - V lednu 20. a 21. 1. 2024 bude přednášet indická homeopatka Dr. Kavita Chandaková na ... číst více
6.10.2023 - Zveme všechny zájemce na cyklus seminářů Prof. RNDr. Anny Strunecké, DrSc. – Potravinové doplňky. číst více
Více aktualit »

Doporučení

Nikdy není pozdě. Moje děti byly malé a nemocné, velmi často nemocné. Potkala jsem se s homeopatií. Děti se po zásahu skvělého homeopata zázračně daly do pořádku. Byly zdravé a veselé a já byla šťastná a veselá s nimi. Chtěla jsem vědět víc o homeopatii, přijít tomu na kloub. Po letech samostudia se mi naskytla možnost studovat na Homeopatické akademii pana Mgr. Čehovského a přihlásila jsem se. Úspěšně jsem absolvovala náročné, ale velmi zajímavé a obohacující studium, okořeněné rozmanitými přednáškami našich i světových homeopatů. Začala jsem pomáhat i ostatním lidem, kteří mě vyhledají, najít správou cestu k uzdravení. Dál už musí jít sami.

Přeji hezký den se sluncem

Eva Rebendová

Další doporučení »