Dr Russell Malcolm

jeden z nejvýznamnějších britských homeopatických lékařů a učitelů homeopatie  se bude na svém letošním semináři zabývat tím, jak v praxi zjednodušit a zároveň systemizovat analýzy případů k dosažení co největší účinnosti. Dr. Malcolma většina našich homeopatů dobře zná, neboť byli spolu s dr.Englishem prvními zahraničními homeopatickými lékaři, kteří u nás již  před 25 lety přednášeli. Russell byl také několik let ředitelem pro vzdělávání na londýnské Faculty of Homeopathy.

Hlavními tématy budou:

  1. Postupné předepisování léků. Popis a diskuse této metody s případy, které ji objasňují. Jaký zde mají význam střevní nosody.
  2. Metoda zestručnění a shrnutí jádra případu a zároveň omezení totality symptomů na základní indikace. Jak to probíhá v praxi – rozbory konkrétních případů.
  3. Studie případů na téma obměňování léků. Diskuse o možných chybách a cestách, jak se v praxi vyhnout stereotypům a předpojatosti.

Datum konání: 16. – 17. 3. 2019  od 9 h  (so 9 – 18, ne 9 – 17, pauza na oběd 13 – 14)

Místo konání: FTVS –  Fakulta tělesné výchovy a sportu UK, José Martího 31, Praha 6, posluchárna P2, třetí patro
Dopravní spojení: Metrem (trasa A) do stanice  Nádraží Veleslavín. Potom kousek pěšky nebo jednu zastávku tramvají č.26  nebo 20 do stanice Nad Džbánem. Žlutá budova FTVS se nachází po levé straně, souběžně s hlavní ulicí Evropskou, po které jede tramvaj.  Před budovou FTVS je velké parkoviště zdarma.

Cena: 2 100 Kč pro studenty a absolventy Homeopatické akademie a pro posluchače programu ASPHP,  2500 Kč pro ostatní zájemce. Platba v hotovosti na místě. Není třeba se předem hlásit. Prosíme však abyste se dostavili včas, pokud možno alespoň půl hodiny před začátkem přednášky. Prezentace účastníků bude probíhat již od 8 h.

Přednáška je též zařazena do programu Advanced Studies Program in Homeopathy Prague

Pokud potřebujete zajistit ubytování, je možné si rezervovat místo přímo na koleji FTVS – kontakt: pí.Švábová 220 173 043, svabova@ftvs.cuni.cz
Cena od 250 Kč. Nebo doporučujeme využít služby Airbnb.cz či Booking.cz

Informace:
E-mail: info@homeopatickaakademie.cz
Tel.: 257 922 584

Russel Malcolm a Vanda Čehovská na Seči – Letní škola 2012

Aktuality

23.5.2024 - Zveme všechny zájemce na červnové online přednášky. Informace a přihlášky zde
2.5.2024 - Zveme všechny zájemce na květnovou online přednášku Informace a přihlášky zde
25.4.2024 - Termíny Medicínské minimum s MUDr.Lebenhartem školní rok 2024/25
Více aktualit »

Doporučení

Studium na akademii se mi líbilo a hodně mi dalo. Přístup vyučujících byl profesionální, učební program zajímavý i zábavný. Díky studiu jsem se seznámila se spoustou zajímavých lidí, poznala jsem nový rozměr duchovní reality a našla cestu k pochopení sebe sama a získala mnohé užitečné vědomosti, které dnes zúročuji.

Děkuji všem skvělým vyučujícím!

Katy Amal Ilgnerová

Další doporučení »