Dr Russell Malcolm

jeden z nejvýznamnějších britských homeopatických lékařů a učitelů homeopatie  se bude na svém letošním semináři zabývat tím, jak v praxi zjednodušit a zároveň systemizovat analýzy případů k dosažení co největší účinnosti. Dr. Malcolma většina našich homeopatů dobře zná, neboť byli spolu s dr.Englishem prvními zahraničními homeopatickými lékaři, kteří u nás již  před 25 lety přednášeli. Russell byl také několik let ředitelem pro vzdělávání na londýnské Faculty of Homeopathy.

Hlavními tématy budou:

  1. Postupné předepisování léků. Popis a diskuse této metody s případy, které ji objasňují. Jaký zde mají význam střevní nosody.
  2. Metoda zestručnění a shrnutí jádra případu a zároveň omezení totality symptomů na základní indikace. Jak to probíhá v praxi – rozbory konkrétních případů.
  3. Studie případů na téma obměňování léků. Diskuse o možných chybách a cestách, jak se v praxi vyhnout stereotypům a předpojatosti.

Datum konání: 16. – 17. 3. 2019  od 9 h  (so 9 – 18, ne 9 – 17, pauza na oběd 13 – 14)

Místo konání: FTVS –  Fakulta tělesné výchovy a sportu UK, José Martího 31, Praha 6, posluchárna P2, třetí patro
Dopravní spojení: Metrem (trasa A) do stanice  Nádraží Veleslavín. Potom kousek pěšky nebo jednu zastávku tramvají č.26  nebo 20 do stanice Nad Džbánem. Žlutá budova FTVS se nachází po levé straně, souběžně s hlavní ulicí Evropskou, po které jede tramvaj.  Před budovou FTVS je velké parkoviště zdarma.

Cena: 2 100 Kč pro studenty a absolventy Homeopatické akademie a pro posluchače programu ASPHP,  2500 Kč pro ostatní zájemce. Platba v hotovosti na místě. Není třeba se předem hlásit. Prosíme však abyste se dostavili včas, pokud možno alespoň půl hodiny před začátkem přednášky. Prezentace účastníků bude probíhat již od 8 h.

Přednáška je též zařazena do programu Advanced Studies Program in Homeopathy Prague

Pokud potřebujete zajistit ubytování, je možné si rezervovat místo přímo na koleji FTVS – kontakt: pí.Švábová 220 173 043, svabova@ftvs.cuni.cz
Cena od 250 Kč. Nebo doporučujeme využít služby Airbnb.cz či Booking.cz

Informace:
E-mail: info@homeopatickaakademie.cz
Tel.: 257 922 584

Russel Malcolm a Vanda Čehovská na Seči – Letní škola 2012

Aktuality

18.4.2024 - Termíny na školní rok 2024/25 jsou již vypsány.
20.2.2024 - Letní škola 2024 s Dr. Kavitou Chandakovou na Seči. Informace zde.
12.2.2024 - V březnu bude přednášet Dr Russell Malcolm na téma Homeopatie a imunita. Info zde.
Více aktualit »

Doporučení

Nikdy není pozdě. Moje děti byly malé a nemocné, velmi často nemocné. Potkala jsem se s homeopatií. Děti se po zásahu skvělého homeopata zázračně daly do pořádku. Byly zdravé a veselé a já byla šťastná a veselá s nimi. Chtěla jsem vědět víc o homeopatii, přijít tomu na kloub. Po letech samostudia se mi naskytla možnost studovat na Homeopatické akademii pana Mgr. Čehovského a přihlásila jsem se. Úspěšně jsem absolvovala náročné, ale velmi zajímavé a obohacující studium, okořeněné rozmanitými přednáškami našich i světových homeopatů. Začala jsem pomáhat i ostatním lidem, kteří mě vyhledají, najít správou cestu k uzdravení. Dál už musí jít sami.

Přeji hezký den se sluncem

Eva Rebendová

Další doporučení »