Dr. Philip Bailey

Britský lékař, učitel homeopatie a autor široce uznávaných odborných knih. Obohacuje homeopatii o prvky psychologie a ve svých přednáškách i publikacích čerpá ze své bohaté klinické zkušenosti. Jeho nejznámější prací je Homeopathic Psychology: Personality Profiles of Major Constitutional Remedies (Homeopatická psychologie – osobnostní profily hlavních konstitučních léků), kniha Lac Remedies in Practice (Léky z mléka v praxi) se zabývá rozbory případů, v nichž dr. Bailey použil léky vyrobené z mlék, a českým homeopatům je dobře známa menší ale obsažná práce Carcinosinum.

Obrazy nových či méně popsaných léků, analýzy případů z praxe

Program:

  • Sobota 15. 1. 2022, 8-16 h (pauza 12 – 13 h): Corvus Corax, Ardea herodias, Androctonus, Cyclamen, Hekla lava, Tarentula Hispaniola
  • Neděle 16. 1. 2022, 8-15 h (pauza 12 – 13 h): Barium fluoratum, Calcarea silicatum, Natrum fluoratum, Manganum bromatum, Stannum sulphuricum, Crotalus cascavela

Přednáška proběhne přes internet ve videokonferenční aplikaci Zoom, umožňující také diskusi účastníků s přednášejícím. Ke sledování můžete použít počítač, tablet či mobilní telefon.
Jako vždy s překladem do češtiny.

Přihlášky:
Studenti 1. – 3. ročníku Homeopatické akademie zasílat přihlášku nemusí, je s nimi automaticky počítáno.
Studenti a absolventi ASPHP a další zájemci se přihlásí na emailu info@homeopatickaakademie.cz.

Cena:
2 900 Kč za oba dny, 1900 Kč za 1 den
studenti a absolventi programu ASPHP 2300 Kč (1 300 za 1 den)
studenti 1. – 3. ročníku HA mají přednášku v rámci školného

Úhradu proveďte na účet č. 2701365124/2010,  variabilní symbol 1501. Pro zahraniční platby využijte eurový účet č: 2901365129/2010, IBAN: CZ5520100000002901365129, BIC: FIOBCZPPXXX. Do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno a VS 1501. Cena je 115 EUR, studenti a absolventi ASPHP 90 EUR.

Přednáška je zařazena do programu Advanced Studies Program in Homeopathy Prague

Informace:
E-mail: info@homeopatickaakademie.cz
Tel.: 257 922 584

Aktuality

19.9.2023 - Nový 1.ročník začíná již 30. září! Info zde Přihlásit se můžete zde
14.9.2023 - Medicínské minimum 2023 24 info a přihlášky
24.8.2023 - 23.+24. září MUDr. Siveková, Ing.Matyáš –  přednášky pro 2.,3.roč, abs a ASPHP 
Více aktualit »

Doporučení

Studium na akademii se mi líbilo a hodně mi dalo. Přístup vyučujících byl profesionální, učební program zajímavý i zábavný. Díky studiu jsem se seznámila se spoustou zajímavých lidí, poznala jsem nový rozměr duchovní reality a našla cestu k pochopení sebe sama a získala mnohé užitečné vědomosti, které dnes zúročuji.

Děkuji všem skvělým vyučujícím!

Katy Amal Ilgnerová

Další doporučení »