Letní škola 2024

Dr. Kavita Chandaková

Místo konání: Hotel Jezerka – Seč, Ústupky
Termín: 27. 6. – 30. 6. 2024 (Čt-Ne)
Tlumočí: Petr Filinger, Mgr. Jana Ohanková, Mgr. Eva Leňová

Letní školu povede Dr. Kavita Chandaková, zkušená indická homeopatická lékařka s více než dvacetiletou klinickou praxí, profesorka na homeopatické lékařské vysoké škole P. D. Jaina HMC. Je autorkou mnoha odborných článků a knih. Alternativa vydala v roce 2023 jednu z jejích publikací Homeopatická léčba ženských potíží. Na toto téma proběhla letos v lednu i její dvoudenní přednáška na Homeopatické akademii, která byla studenty velmi pozitivně hodnocena.

Cesta ke klinické odbornosti v homeopatii

  • Co dělat, když indikovaný lék selže?
  • Jak odstranit překážky v uzdravení, zejména pokud jsou spojeny s pacientovým sklonem k patologii? Jak tuto hádanku vyřešit a dosáhnout úspěchu?
  • Klinické použití nosod a sarkod v mnohovrstevných složitých případech.
  • Prozkoumáme případy neuropsychiatrie, dermatologie, hormonální nerovnováhy, nádorového onemocnění, diabetu, postkovidní mukormykózy, jaterních poruch, autismu a dalších nemocí, s jejich homeopatickým řešením.
  • O klinické aplikaci miasmat pro dosažení lepších výsledků.
  • Video prezentace případů hluboké patologie u akutních a chronických, fyzických a psychických onemocnění, u případů vedených na dálku a u urgentních případů ohrožení života, a to v souvislosti s výkladem 50 léků včetně 20 nosod a 4 sarkod.

Kromě přednášek a řešení svých ilustračních případů, bude dr. Chandaková odebírat i 1-2 živé případy (pokud si je studenti předem přihlásí). Jejich řešení proběhne interaktivním způsobem.

Výuka bude probíhat jako každý rok 6 hodin denně (8 vyučovacích hodin, obvykle 9–12:30 a 16–18:45). Celkem 4 dny výuky. Letní škola je zařazena i do Advanced Studies Program in Homeopathy Prague (ASPHP), do kterého se mohou přihlásit všichni zájemci s ukončeným základním vzděláním v homeopatii.

Ve chvílích volna bude čas k diskusím jak s vašimi kolegy, tak s lektorkou a samozřejmě také k odpočinku a sportovním aktivitám. Vítáni jsou i příslušníci rodiny nebo přátelé, kteří se nebudou účastnit seminářů, ale využijí relaxačních možností hotelu. Některý večer se jako vždy sejdeme u ohýnku. Tato neformální setkání jsou dalším příjemným doplněním našeho prázdninového semináře. Budeme se opět snažit připravit vám několik užitečných a také příjemných dní v přírodě.

Letní škola se bude konat ve východních Čechách v chráněné krajinné oblasti Železné hory u Sečské přehrady. Hotel Jezerka je velmi dobře vybaven pro školící akce, ale je také výborně zařízen pro rekreační aktivity – viz popis níže.

Organizační informace:

Kurz

Začátek kurzu ve čtvrtek 27. 6. v 9 h, konec kurzu v neděli 30. 6. ve 13 h.

Přihlášení: Vyplněnou přihlášku (soubor Word) zašlete e-mailem na adresu dagmar.hegarova@homeopatickaakademie.cz. Obdržíte obratem vyrozumění o jejím přijetí. Přihláška je potvrzena až zaplacením kurzovného.

Cena:
6 900 Kč pro studenty Homeopatické akademie a pro studenty a absolventy programu ASPHP.
7 900 Kč pro ostatní účastníky.

Úhradu kurzovného proveďte prosím na účet Alternativy 2701365124/2010 var. symbol 2706. Po zaplacení zašleme na vyžádání daňový doklad. Pro platbu ze zahraničí nás kontaktujte.

Před letní školou obdržíte časový harmonogram a další informace ke kurzu.

Ubytování a strava v hotelu Jezerka

V hotelu jsou k dispozici pokoje pro letní školu v termínu 26. – 30. 6. 2024 (ubytování možné již od středy 26. 6. od 15 h). V přihlášce vyplňte a upřesněte vaše požadavky na ubytování a stravu (počet nocí, plná penze, polopenze atd., typ pokoje, spolubydlící atd.). Ubytování a stravování poskytuje hotel Jezerka, jemuž tyto služby platíte.

Vaše požadavky na ubytování a stravu, které uvedete v přihlášce, předáme do 15. 4. hotelu Jezerka. Hotel Vám v průběhu dubna zašle emailem zálohovou fakturu (úhradu ubytování zašlete přímo hotelu). Zbývající část za ubytování a stravu doplatíte při odjezdu z hotelu kartou nebo hotově.
Pokud pojedete sám/a, počítejte s tím, že můžete být ubytován/a spolu s některým dalším studentem HA (pokud si ovšem nebudete hradit celý pokoj pro sebe – viz ceník níže).

Po 15. 4. bude možné objednat ubytování v hotelu Jezerka již jen v případě, že ještě budou mít volnou kapacitu. Rezervaci byste již uskutečnil/a sám/a přímo v hotelu Jezerka.

Pokoje mají vlastní sociální zařízení, terasu, TV, satelit, telefon, pokoje v bloku C i klimatizaci a trezor. V hotelu je welness centrum s širokou nabídkou služeb. Součástí hotelu je venkovní terasa, posilovna, sauna, tenisové kurty, hřiště na volejbal, bowling, dětská herna, venkovní dětské hřiště a brouzdaliště, venkovní posilovna, velký venkovní bazén, půjčovna kol a lodí. V případě nepříznivého počasí můžete využít Aqua-fit centrum, kde je velký vnitřní vyhřívaný bazén, squashové kurty, tělocvična, fitness, stolní tenis, whirpool, sauna a infrakabina. V ceně pobytu bude neomezený vstup do venkovního bazénu a 1 hodina denně vstup do aqua fit centra s vnitřním bazénem.

Ceník ubytování pro letní školu 2024:
Cena je uvedena za 1 os/noc při plně obsazeném pokoji bez snídaně.

2 l pokoj standard – 1 150 Kč
2 l pokoj Komfort v bloku A  – 1 300 Kč
2 l pokoj Superior v bloku C (u kongres. centra) – 1 300 Kč
2 l pokoj v Depandanci (200 m od hotelu) – 975 Kč
3 l pokoj v Depandanci – 920 Kč
Ubytovací poplatek 13 Kč/os/noc.
V případě, že chcete bydlet ve dvoulůžkovém pokoji sám/a, je třeba uhradit za celý pokoj, tj. např. 2L pokoj standard 2 300 Kč/noc atd.

Všechna jídla budou formou bufetu (švédské stoly), 2 druhy jídel budou vždy vegetariánské.
Snídaně 250 Kč, oběd 350 Kč, večeře 420 Kč.

Těšíme se na naše letní setkání a přejeme příjemné dny.

Za Homeopatickou akademii

Ing. Dagmar Hegarová
Mgr. Vanda Čehovská

Aktuality

23.5.2024 - Zveme všechny zájemce na červnové online přednášky. Informace a přihlášky zde
2.5.2024 - Zveme všechny zájemce na květnovou online přednášku Informace a přihlášky zde
25.4.2024 - Termíny Medicínské minimum s MUDr.Lebenhartem školní rok 2024/25
Více aktualit »

Doporučení

Nikdy není pozdě. Moje děti byly malé a nemocné, velmi často nemocné. Potkala jsem se s homeopatií. Děti se po zásahu skvělého homeopata zázračně daly do pořádku. Byly zdravé a veselé a já byla šťastná a veselá s nimi. Chtěla jsem vědět víc o homeopatii, přijít tomu na kloub. Po letech samostudia se mi naskytla možnost studovat na Homeopatické akademii pana Mgr. Čehovského a přihlásila jsem se. Úspěšně jsem absolvovala náročné, ale velmi zajímavé a obohacující studium, okořeněné rozmanitými přednáškami našich i světových homeopatů. Začala jsem pomáhat i ostatním lidem, kteří mě vyhledají, najít správou cestu k uzdravení. Dál už musí jít sami.

Přeji hezký den se sluncem

Eva Rebendová

Další doporučení »