Letní škola 2018 s Robinem Murphym

Místo konání: Hotel Jezerka – Seč, Ústupky
Termín:  30. 6. – 6. 7. 2018 (So – Pá)
Tlumočí: Mgr. Eva Leňová, Mgr. Jana Vlková

Letní školu povede, Dr. Robin Murphy, americký homeopatický lékař, autor mnoha odborných knih,  jedna z nejvýraznějších osobností našeho oboru. Jeho znalosti – a to nejen homeopatie – jsou velmi rozsáhlé, dokáže jako málokdo pracovat s komplexními poznatky alternativních metod, které vedou k uzdravování a zlepšení kvality našich životů.  Přednáší v USA, Anglii, Německu, Japonsku, Indii a dalších zemích. Je již více než 10 let také pravidelným učitelem na Homeopatické akademii. Velmi nás těší, že i přes svou pracovní vytíženost si opět udělal čas pro náš letní seminář, takže toto bude již jeho čtvrtá letní škola na Homeopatické akademii. Většina našich homeopatů tohoto skromného, vždy přátelského a sympatického učitele dobře zná a na jeho přednášky a semináře se těší. Jeho předností je i to, že umí své poznatky sdělit posluchačům zajímavou až zábavnou formou a v jeho přítomnosti se  všichni cítí velmi příjemně.

Bioenergetická medicína a vitální síla

 • Umění a věda bioenergetické medicíny
 • Propojení prastaré medicíny, homeopatie a léčebného čchi-kungu
 • Homeopatické terapie pro nemoci srdce
 • Homeopatické terapie pro neurodegenerativní nemoci
 • Medicína pro dlouhověkost – wellness, tonika a terapie
 • Tibetské a taoistické praktiky léčebného čchi-kungu

4v6a0125dxoVýuka bude probíhat jako každý rok 6 hodin denně (8 vyučovacích hodin, obvykle 9 – 12,30 a 16 – 18,45). Celkem za 6 dní 50 vyučovacích hodin. Letní škola je zařazena i do Advanced Studies Program in Homeopathy Prague (ASPHP), do kterého se mohou přihlásit všichni zájemci s ukončeným základním vzděláním v homeopatii.
Mimo Robinův výše uvedený  program (6 hodin denně) budeme mít jako každý rok i několik doprovodných programů zdarma:
*ranní cvičení Či kung (Robin Murphy)
*odpolední či večerní semináře základů sebeobrany s uplatněním technik brazilského jiu jitsu (Kryštof Čehovský)
*večerní přednášky  (Marie Valášková, Jan Matyáš)

Ve chvílích volna bude čas k diskusím jak s vašimi kolegy, tak s lektory a samozřejmě také k odpočinku a sportovním aktivitám. První večer se jako vždy sejdeme u ohýnku. Tato neformální setkání jsou dalším příjemným doplněním našeho prázdninového semináře. Budeme se opět snažit připravit vám užitečný a také příjemný týden v přírodě.

Letní škola se bude konat ve východních Čechách v chráněné krajinné oblasti Železné hory u Sečské přehrady. Hotel Jezerka je velmi dobře vybaven pro školící akce, ale je také výborně zařízen pro rekreační aktivity – viz popis níže.

Organizační informace:

IMG_24831) Kurz

Začátek kurzu: sobota 30. 6. v 16 h (bude upřesněno v červnu), konec kurzu – pátek 6. 7. ve 13 h.

Přihlášení: Vyplněnou přihlášku zašlete e-mailem na adresu dagmar.hegarova@alternativa.cz případně poštou na naši adresu. Obdržíte obratem vyrozumění o jejím přijetí. Přihláška je potvrzena až zaplacením letní školy.

Cena: Kurzovné pro studenty a absolventy Homeopatické akademie a pro účastníky programu ASPHP je 6 500 Kč, 7 500 Kč pro ostatní účastníky letní školy.
Úhradu kurzovného proveďte prosím co nejdříve na účet Alternativy 126893369/0800 var. symbol 3006, nejpozději do 15. 4. 2018.

Upozorňujeme, že při úhradě letní školy do 15. 4. je cena  6 500 Kč (resp. 7 500 Kč pro zájemce mimo HA), po tomto termínu je sice stále ještě možné se na kurz přihlásit, ale kurzovné se zvyšuje následovně:  Při úhradě od 15. 4. do 15. 5. o 1000 Kč, při úhradě od 15. 5. do 30. 6. o 2 000 Kč . Ubytovací kapacita po 15. 4. již bude velmi omezená.

Pokud si přejete zaslat na kurzovné fakturu, napište fakturační údaje do přihlášky a vyčkejte s platbou na fakturu. Pokud fakturu nechcete, uhraďte kurzovné ihned.

Jakmile od vás obdržíme vyplněnou závaznou přihlášku (poštou, e-mailem, osobně) a úhradu kurzovného, stáváte se účastníkem letní školy a do poloviny června vám zašleme časový harmonogram a další informace ke kurzu.

Přihláška ke stažení zde

hotel-jezerka-kongesc2) Ubytování a strava v hotelu Jezerka

Ubytování a stravování si každý účastník objedná sám přes rezervační formulář na webových stránkách hotelu. Heslo pro přístup je: akademie
Platbu budete posílat přímo hotelu Jezerka.

Vysvětlivky a info k rezervaci: Hnědě zabarvené pokoje jsou volné. Při rozkliknutí pokoje uvidíte: první číslo je celkový počet lůžek / druhé číslo je počet volných lůžek. Vyberete si typ pokoje a stravu. Snídaně je objednaná automaticky a je započtena v ubytování. Při objednání celého pobytu s plnou penzí se vám započítává sleva 6 – 7 % (podle typu pokoje). Červenou tečkou jsou označeny povinné údaje, ale pokud je nechcete všechny vyplňovat –  např. číslo OP, datum narození, napište do políčka vždy několik libovolných čísel např. 111 apod.
Jakmile účastník odešle objednávku, přijde mu na e-mail potvrzení o rezervaci a její rekapitulace včetně ceny (s vyčíslenou slevou) a následně zálohový list na částku 4 000 Kč, kterou uhradí hotelu převodem. Zbytek doplatí na místě v hotovosti nebo platební kartou.  

Jestliže chcete být ubytován(a) s určitou osobou z Homeopatické akademie, domluvte se raději spolu předem na určitém pokoji a objednejte si ubytování pokud možno zároveň, aby se nestalo, že si prázdné místo ve vašem pokoji zarezervuje někdo jiný, a to dříve, než váš vybraný spolubydlící. Nebo může rezervaci udělat jen jeden z vás pro všechny v pokoji, pokud zná alespoň jméno, příjmení a e-mail a zaškrtne políčko „vystavit zálohový list na každou osobu zvlášť“. Každý z pokoje potom obdrží individuálně zálohový list. Ti, kteří nejsou s nikým na spolubydlení domluveni si jen vyberou pokoj a vyplní svoje údaje. Pokud již je jedno místo v pokoji zarezervované, věnujte pozornost údaji, zda je na pokoji ubytován muž či žena. Pokud si nechce účastník platit sám celý pokoj, zarezervuje si jen 1 lůžko a další volná lůžka si může zarezervovat kterýkoli další účastník letní školy.

Pokoje mají vlastní sociální zařízení, terasu, TV, satelit, telefon, pokoje v bloku C i klimatizaci a trezor. Součástí hotelu je venkovní terasa, posilovna, sauna, tenisové kurty, hřiště na volejbal, bowling, dětská herna, venkovní prolézačky, venkovní posilovna, velký venkovní bazén 20 m, dětské brouzdaliště, půjčovna kol a lodí. V případě nepříznivého počasí můžete využít Aqua-fit centrum, kde je velký vnitřní vyhřívaný bazén, squashové kurty, tělocvična, fitness, stolní tenis, whirpool, parní sauna a infrakabina. V hotelu je dále welness centrum s širokou nabídkou služeb. V ceně pobytu bude neomezený vstup do venkovního bazénu a 2 hodiny denně vstup do aqua fit centra s vniřním bazénem.

Všechna jídla budou formou bufetu (švédské stoly), 2 druhy jídel budou vždy vegetariánské.
Více o hotelu a jeho službách na www.jezerka.cz

Ceník ubytování pro letní školu 2018:
Znovu zdůrazňujeme, že Alternativě budete hradit pouze kurzovné, ubytování platíte přímo hotelu.
Cena je uvedena za 1 os/6 nocí + plná penze při plně obsazeném pokoji včetně DPH

 • 2 l pokoj v bloku A (směr bazén) nebo v bloku B ( nad terasou restaurace) – 7 960 Kč
 • 2 l pokoj Komfort v bloku A nebo B – 8 600 Kč
 • 2 l pokoj Superior v bloku C (u kongres.centra) – 8 600 Kč
 • 2 l pokoj v Depandanci (200 m od hotelu) bez balkonu – 7 400 Kč
 • 1 lůž pokoj C 601 blok C – 8 600 Kč
 • 2 l relax apartmá blok C (č.620,710,720) – 10 330 Kč
 • 2 l apartmá blok A(501) – 9 500 kč
 • 4 l apartmá blok A nebo B – 7 960 Kč
 • 4 l chatka (100 m pod hotelem) 1 os/ – 4 950 Kč

Cena za neobsazené lůžko – v případě, že chcete bydlet ve 2 lůžkovém pokoji sám(a) je  825 Kč za noc.
Děti do 3 let bez nároku na ubytování a stravu jsou zdarma. Děti do 12 let na přistýlce – sleva, dětská plná penze sleva – viz hotelový ceník. Je třeba domluvit a objednat individuálně.

Veškerou agendu týkající se ubytování a stravy řešte prosím přímo s hotelem
tel: 469 676 327, 469 676 354, 
recepce@jezerka.cz

Aktuality

20.11.2023 - Kurz praktické práce s homeopatickým software, 15.+23. 1. Informace zde.
10.11.2023 - V lednu 20. a 21. 1. 2024 bude přednášet indická homeopatka Dr. Kavita Chandaková na ... číst více
6.10.2023 - Zveme všechny zájemce na cyklus seminářů Prof. RNDr. Anny Strunecké, DrSc. – Potravinové doplňky. číst více
Více aktualit »

Doporučení

Pracuji ve zdravotnictví a před několika roky jsem si chtěla rozšířit „obzory“. Napadlo mě, že bych se mohla trochu víc do hloubky seznámit s homeopatií. V časopise Meduňka jsem našla inzerát, že se otevírá další ročník Homeopatické akademie, přihlásila jsem se …a do mého života vstoupilo něco úplně nového, homeopatii jsem propadla. Každý měsíc jsem se těšila na víkend, ve kterém probíhala výuka zkušenými učiteli nejen z Čech, ale i ze zahraničí. Velmi přínosné bylo, že při studiu byl kladen důraz nejen na teorii, ale i na praxi, jednak formou video ukázek odběrů případů a jednak na prázdninových Letních školách i možností shlédnout „naživo“ naše vyučující při rozhovoru s pacienty. Atmosféra ve škole byla velmi vstřícná, od samého začátku jsme byli vnímáni jako (budoucí) kolegové našich vyučujících. Velkou výhodou byla i snadná dostupnost kvalitních studijních materiálů v českém jazyce. Vstup na Homeopatickou akademii byl jedním z mých nejlepších životních rozhodnutí.

Jitka Vaníčková

Další doporučení »