Letní škola 2018 s Robinem Murphym

Místo konání: Hotel Jezerka – Seč, Ústupky
Termín:  30. 6. – 6. 7. 2018 (So – Pá)
Tlumočí: Mgr. Eva Leňová, Mgr. Jana Vlková

Letní školu povede, Dr. Robin Murphy, americký homeopatický lékař, autor mnoha odborných knih,  jedna z nejvýraznějších osobností našeho oboru. Jeho znalosti – a to nejen homeopatie – jsou velmi rozsáhlé, dokáže jako málokdo pracovat s komplexními poznatky alternativních metod, které vedou k uzdravování a zlepšení kvality našich životů.  Přednáší v USA, Anglii, Německu, Japonsku, Indii a dalších zemích. Je již více než 10 let také pravidelným učitelem na Homeopatické akademii. Velmi nás těší, že i přes svou pracovní vytíženost si opět udělal čas pro náš letní seminář, takže toto bude již jeho čtvrtá letní škola na Homeopatické akademii. Většina našich homeopatů tohoto skromného, vždy přátelského a sympatického učitele dobře zná a na jeho přednášky a semináře se těší. Jeho předností je i to, že umí své poznatky sdělit posluchačům zajímavou až zábavnou formou a v jeho přítomnosti se  všichni cítí velmi příjemně.

Bioenergetická medicína a vitální síla

 • Umění a věda bioenergetické medicíny
 • Propojení prastaré medicíny, homeopatie a léčebného čchi-kungu
 • Homeopatické terapie pro nemoci srdce
 • Homeopatické terapie pro neurodegenerativní nemoci
 • Medicína pro dlouhověkost – wellness, tonika a terapie
 • Tibetské a taoistické praktiky léčebného čchi-kungu

4v6a0125dxoVýuka bude probíhat jako každý rok 6 hodin denně (8 vyučovacích hodin, obvykle 9 – 12,30 a 16 – 18,45). Celkem za 6 dní 50 vyučovacích hodin. Letní škola je zařazena i do Advanced Studies Program in Homeopathy Prague (ASPHP), do kterého se mohou přihlásit všichni zájemci s ukončeným základním vzděláním v homeopatii.
Mimo Robinův výše uvedený  program (6 hodin denně) budeme mít jako každý rok i několik doprovodných programů zdarma:
*ranní cvičení Či kung (Robin Murphy)
*odpolední či večerní semináře základů sebeobrany s uplatněním technik brazilského jiu jitsu (Kryštof Čehovský)
*večerní přednášky  (Marie Valášková, Jan Matyáš)

Ve chvílích volna bude čas k diskusím jak s vašimi kolegy, tak s lektory a samozřejmě také k odpočinku a sportovním aktivitám. První večer se jako vždy sejdeme u ohýnku. Tato neformální setkání jsou dalším příjemným doplněním našeho prázdninového semináře. Budeme se opět snažit připravit vám užitečný a také příjemný týden v přírodě.

Letní škola se bude konat ve východních Čechách v chráněné krajinné oblasti Železné hory u Sečské přehrady. Hotel Jezerka je velmi dobře vybaven pro školící akce, ale je také výborně zařízen pro rekreační aktivity – viz popis níže.

Organizační informace:

IMG_24831) Kurz

Začátek kurzu: sobota 30. 6. v 16 h (bude upřesněno v červnu), konec kurzu – pátek 6. 7. ve 13 h.

Přihlášení: Vyplněnou přihlášku zašlete e-mailem na adresu dagmar.hegarova@alternativa.cz případně poštou na naši adresu. Obdržíte obratem vyrozumění o jejím přijetí. Přihláška je potvrzena až zaplacením letní školy.

Cena: Kurzovné pro studenty a absolventy Homeopatické akademie a pro účastníky programu ASPHP je 6 500 Kč, 7 500 Kč pro ostatní účastníky letní školy.
Úhradu kurzovného proveďte prosím co nejdříve na účet Alternativy 126893369/0800 var. symbol 3006, nejpozději do 15. 4. 2018.

Upozorňujeme, že při úhradě letní školy do 15. 4. je cena  6 500 Kč (resp. 7 500 Kč pro zájemce mimo HA), po tomto termínu je sice stále ještě možné se na kurz přihlásit, ale kurzovné se zvyšuje následovně:  Při úhradě od 15. 4. do 15. 5. o 1000 Kč, při úhradě od 15. 5. do 30. 6. o 2 000 Kč . Ubytovací kapacita po 15. 4. již bude velmi omezená.

Pokud si přejete zaslat na kurzovné fakturu, napište fakturační údaje do přihlášky a vyčkejte s platbou na fakturu. Pokud fakturu nechcete, uhraďte kurzovné ihned.

Jakmile od vás obdržíme vyplněnou závaznou přihlášku (poštou, e-mailem, osobně) a úhradu kurzovného, stáváte se účastníkem letní školy a do poloviny června vám zašleme časový harmonogram a další informace ke kurzu.

Přihláška ke stažení zde

hotel-jezerka-kongesc2) Ubytování a strava v hotelu Jezerka

Ubytování a stravování si každý účastník objedná sám přes rezervační formulář na webových stránkách hotelu. Heslo pro přístup je: akademie
Platbu budete posílat přímo hotelu Jezerka.

Vysvětlivky a info k rezervaci: Hnědě zabarvené pokoje jsou volné. Při rozkliknutí pokoje uvidíte: první číslo je celkový počet lůžek / druhé číslo je počet volných lůžek. Vyberete si typ pokoje a stravu. Snídaně je objednaná automaticky a je započtena v ubytování. Při objednání celého pobytu s plnou penzí se vám započítává sleva 6 – 7 % (podle typu pokoje). Červenou tečkou jsou označeny povinné údaje, ale pokud je nechcete všechny vyplňovat –  např. číslo OP, datum narození, napište do políčka vždy několik libovolných čísel např. 111 apod.
Jakmile účastník odešle objednávku, přijde mu na e-mail potvrzení o rezervaci a její rekapitulace včetně ceny (s vyčíslenou slevou) a následně zálohový list na částku 4 000 Kč, kterou uhradí hotelu převodem. Zbytek doplatí na místě v hotovosti nebo platební kartou.  

Jestliže chcete být ubytován(a) s určitou osobou z Homeopatické akademie, domluvte se raději spolu předem na určitém pokoji a objednejte si ubytování pokud možno zároveň, aby se nestalo, že si prázdné místo ve vašem pokoji zarezervuje někdo jiný, a to dříve, než váš vybraný spolubydlící. Nebo může rezervaci udělat jen jeden z vás pro všechny v pokoji, pokud zná alespoň jméno, příjmení a e-mail a zaškrtne políčko „vystavit zálohový list na každou osobu zvlášť“. Každý z pokoje potom obdrží individuálně zálohový list. Ti, kteří nejsou s nikým na spolubydlení domluveni si jen vyberou pokoj a vyplní svoje údaje. Pokud již je jedno místo v pokoji zarezervované, věnujte pozornost údaji, zda je na pokoji ubytován muž či žena. Pokud si nechce účastník platit sám celý pokoj, zarezervuje si jen 1 lůžko a další volná lůžka si může zarezervovat kterýkoli další účastník letní školy.

Pokoje mají vlastní sociální zařízení, terasu, TV, satelit, telefon, pokoje v bloku C i klimatizaci a trezor. Součástí hotelu je venkovní terasa, posilovna, sauna, tenisové kurty, hřiště na volejbal, bowling, dětská herna, venkovní prolézačky, venkovní posilovna, velký venkovní bazén 20 m, dětské brouzdaliště, půjčovna kol a lodí. V případě nepříznivého počasí můžete využít Aqua-fit centrum, kde je velký vnitřní vyhřívaný bazén, squashové kurty, tělocvična, fitness, stolní tenis, whirpool, parní sauna a infrakabina. V hotelu je dále welness centrum s širokou nabídkou služeb. V ceně pobytu bude neomezený vstup do venkovního bazénu a 2 hodiny denně vstup do aqua fit centra s vniřním bazénem.

Všechna jídla budou formou bufetu (švédské stoly), 2 druhy jídel budou vždy vegetariánské.
Více o hotelu a jeho službách na www.jezerka.cz

Ceník ubytování pro letní školu 2018:
Znovu zdůrazňujeme, že Alternativě budete hradit pouze kurzovné, ubytování platíte přímo hotelu.
Cena je uvedena za 1 os/6 nocí + plná penze při plně obsazeném pokoji včetně DPH

 • 2 l pokoj v bloku A (směr bazén) nebo v bloku B ( nad terasou restaurace) – 7 960 Kč
 • 2 l pokoj Komfort v bloku A nebo B – 8 600 Kč
 • 2 l pokoj Superior v bloku C (u kongres.centra) – 8 600 Kč
 • 2 l pokoj v Depandanci (200 m od hotelu) bez balkonu – 7 400 Kč
 • 1 lůž pokoj C 601 blok C – 8 600 Kč
 • 2 l relax apartmá blok C (č.620,710,720) – 10 330 Kč
 • 2 l apartmá blok A(501) – 9 500 kč
 • 4 l apartmá blok A nebo B – 7 960 Kč
 • 4 l chatka (100 m pod hotelem) 1 os/ – 4 950 Kč

Cena za neobsazené lůžko – v případě, že chcete bydlet ve 2 lůžkovém pokoji sám(a) je  825 Kč za noc.
Děti do 3 let bez nároku na ubytování a stravu jsou zdarma. Děti do 12 let na přistýlce – sleva, dětská plná penze sleva – viz hotelový ceník. Je třeba domluvit a objednat individuálně.

Veškerou agendu týkající se ubytování a stravy řešte prosím přímo s hotelem
tel: 469 676 327, 469 676 354, 
recepce@jezerka.cz

Aktuality

2.5.2024 - Zveme všechny zájemce na květnovou online přednášku Informace a přihlášky zde
25.4.2024 - Termíny Medicínské minimum s MUDr.Lebenhartem školní rok 2024/25
18.4.2024 - Termíny na školní rok 2024/25 jsou již vypsány.
Více aktualit »

Doporučení

Nikdy není pozdě. Moje děti byly malé a nemocné, velmi často nemocné. Potkala jsem se s homeopatií. Děti se po zásahu skvělého homeopata zázračně daly do pořádku. Byly zdravé a veselé a já byla šťastná a veselá s nimi. Chtěla jsem vědět víc o homeopatii, přijít tomu na kloub. Po letech samostudia se mi naskytla možnost studovat na Homeopatické akademii pana Mgr. Čehovského a přihlásila jsem se. Úspěšně jsem absolvovala náročné, ale velmi zajímavé a obohacující studium, okořeněné rozmanitými přednáškami našich i světových homeopatů. Začala jsem pomáhat i ostatním lidem, kteří mě vyhledají, najít správou cestu k uzdravení. Dál už musí jít sami.

Přeji hezký den se sluncem

Eva Rebendová

Další doporučení »