Alize Timmerman

Původně biochemik, praktikuje homeopatii již 30 let. Založila Hahnemannův institut v Haagu,  určený pro postgraduální vzdělávání pokročilých homeopatů. Zabývá se také vývojem nových homeopatických léků. Má mezinárodní renomé jako učitelka homeopatie a přednáší nejen v Holandsku, ale i v řadě dalších zemí.

Téma jejího pražského semináře:

Krystaly a drahé kameny v homeopatii. „Léky z drahokamů nám hodně říkají o systémech, ve kterých žijeme a pracujeme. Pomáhají nám odpojit se od naučených rolí a pohybovat se vpřed po naší individuální cestě.“  „Drahé kameny mohou přinášet vitalitu, krásu a obnovení vztahů.“ V  souvislosti s tímto tématem budou podány případy onkologických onemocnění,  chronických depresí a hormonálních problémů.

Lidské léky a jejich uplatnění v praxi: Folliculinum, Amniotic fluid, Placenta humana, Umbilical cord, Lac humanum, Oxytocin, Menses

Datum konání: 11. – 12. 1. 2020  od 9 h  (so 9 – 18, ne 9 – 17, pauza na oběd 13 – 14)

Místo konání: ČVUT, Masarykova kolej, Thákurova 1, Praha 6 , kongresový sál.
Dopravní spojení: metrem A do stanice Dejvická, pak tramvají do zastávky Thákurova (jedna zastávka), nebo nahoru po Evropské pěšky – cca 10 minut chůze. Přesné spojení si můžete vyhledat zde. Ulice Thákurova se nachází po pravé straně, kolmo na ulici Evropskou. U vchodu do Masarykovy koleje jsou vlajky Evropské unie a ČVUT. Pro automobilisty je možné parkování v okolních ulicích v omezené míře na tzv. fialových (značených bíle) zónách, o víkendu zdarma.

Cena: 2 200 Kč pro studenty a absolventy Homeopatické akademie a pro posluchače programu ASPHP,  2700 Kč pro ostatní zájemce. Platba v hotovosti na místě. Není třeba se předem hlásit. Prosíme však abyste se dostavili včas, pokud možno alespoň půl hodiny před začátkem přednášky. Prezentace účastníků bude probíhat již od 8 h.

Přednáška je též zařazena do programu Advanced Studies Program in Homeopathy Prague

Pokud potřebujete zajistit ubytování, doporučujeme využít služby Airbnb.cz či Booking.cz

Informace:
E-mail: info@homeopatickaakademie.cz
Tel.: 257 922 584

Aktuality

6.9.2022 - Zveme všechny homeopaty na zářijovou přednášku Čehovský, Hikl, Siveková. Info zde. 
14.7.2022 - Medicínské minimum pro nelékaře bude ve školním roce 2022/23 přednášet MUDr. Tomáš Lebenhart. Informace a ... číst více
20.6.2022 - Letní škola 2022 s Dr. K. Hörem. Přihláška a informace zde.
Více aktualit »

Doporučení

Studium na akademii se mi líbilo a hodně mi dalo. Přístup vyučujících byl profesionální, učební program zajímavý i zábavný. Díky studiu jsem se seznámila se spoustou zajímavých lidí, poznala jsem nový rozměr duchovní reality a našla cestu k pochopení sebe sama a získala mnohé užitečné vědomosti, které dnes zúročuji.

Děkuji všem skvělým vyučujícím!

Katy Amal Ilgnerová

Další doporučení »