Přednáška Will Taylor

Will Taylor, MD je americký homeopatický lékař s dlouhou praxí jak v léčbě, tak i ve výuce. Vyučuje homeopatii na National College of Naturopathic Medicine v Oregonu. V ČR přednášel v rámci postgraduálního homeopatického vzdělávání lékařů, kde získal renomé  výborného a systematického učitele.

Program: 

Část 1: Nové, staré a zapomenuté léky – jiný pohled na naši materii mediku
Po sto sedmdesáti letech od časů Hahnemanna se naše materia medica rozšířila daleko za 100 léků, známých tehdejším praktikům homeopatie. Některé léky získaly statut polychrestů – velkých léků s mnoha způsoby použití. Jiné se dostaly do stínu zájmu, téměř zapomenuty současnými homeopaty. Mnohé nově uvedené léky mohou být bohaté na provingové symptomy, ale chybí jim koherentní jasnost, kterou mohou dodat jen klinické zkušenosti. valeriana-en-800Na tomto semináři znovu navštívíme některé staré dobře známé léky, abychom se s nimi seznámili v novém světle. A také se budeme zabývat novými léky, které dosud nezaujaly své místo, ve světle klinických zkušeností. A rovněž budeme věnovat pozornost lékům, převážně zapomenutým dnešními homeopaty, které si zasluhují, abychom je zohledňovali při své každodenní práci. Vše bude podáno v kontextu konkrétních vyléčených případů a Willových grafických „lékových map“. Co je podstatné, budeme se učit, jak poznávat a používat i další „nové, staré a zapomenuté léky“ s použitím Willových metod.

Část 2: Akutní péče v rodinné praxi homeopatického lékaře
Budeme zkoumat léky a postupy pro identifikaci similima u akutních případů, s praktickými tipy jak pojmout případ, jak vybírat rubriky a jak volit dávkování a potenci – vše na příkladech z praxe Dr. Taylora.

Datum konání: 25. – 26. ledna 2014 (so 9 – 18 h, ne 9 – 17 h)

Místo konání: Hotel Pyramida, Bělohorská 24, Praha 6
Dopravní spojení: zastávka Malovanka – bus 108, 174, 180, tram 22, 25, 57.
Přesné spojení si můžete vyhledat zde.

[google-map-v3 width=“100%“ height=“250″ zoom=“15″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Bělohorská 24, Praha 6{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Cena: 1900 Kč pro studenty a absolventy Homeopatické akademie, 2300 Kč pro ostatní zájemce. Platba v hotovosti na místě. Není třeba se předem hlásit. Prosíme však abyste se dostavili včas, pokud možno půl hodiny před začátkem přednášky. Registrace bude probíhat od 8 h.

Pro účastníky přednášky je s hotelem Pyramida domluvena speciální cena za ubytování 1200 Kč za dvojlůžkový pokoj. Ubytování objednávejte na reservation@hotelpyramida.cz a uveďte heslo ALTERNATIVA.

Další informace:
E-mail: info@homeopatickaakademie.cz
Tel.: 257 922 331

Aktuality

19.9.2023 - Nový 1.ročník začíná již 30. září! Info zde Přihlásit se můžete zde
14.9.2023 - Medicínské minimum 2023 24 info a přihlášky
24.8.2023 - 23.+24. září MUDr. Siveková, Ing.Matyáš –  přednášky pro 2.,3.roč, abs a ASPHP 
Více aktualit »

Doporučení

Nikdy není pozdě. Moje děti byly malé a nemocné, velmi často nemocné. Potkala jsem se s homeopatií. Děti se po zásahu skvělého homeopata zázračně daly do pořádku. Byly zdravé a veselé a já byla šťastná a veselá s nimi. Chtěla jsem vědět víc o homeopatii, přijít tomu na kloub. Po letech samostudia se mi naskytla možnost studovat na Homeopatické akademii pana Mgr. Čehovského a přihlásila jsem se. Úspěšně jsem absolvovala náročné, ale velmi zajímavé a obohacující studium, okořeněné rozmanitými přednáškami našich i světových homeopatů. Začala jsem pomáhat i ostatním lidem, kteří mě vyhledají, najít správou cestu k uzdravení. Dál už musí jít sami.

Přeji hezký den se sluncem

Eva Rebendová

Další doporučení »