Dr. Rajan Sankaran

Jeden z nejproslulejších současných homeopatů a učitelů homeopatie. Je autorem mnoha knih o metodě, z nichž Duše homeopatických léků byla vydána v nakladatelství Alternativa. Jeho způsoby homeopatické analýzy případů a moderní koncept celostní homeopatie ovlivnily práci mnoha homeopatů po celém světě.  Jeho výzkum a publikační činnost trvale posouvají hranice toho, co víme o homeopatii a o jejích technikách a přístupech, o tom jak zvyšovat efektivnost léčby. Přednáší v Německu, ve Velké Británii, v USA i jinde. Má praxi v Bombaji, kterou zahájil v roce 1981.

Metoda osmi oken

Přesnost, úplnost a hloubka při rozboru homeopatických případů. Od Pocitů k Synergii.

Metoda osmi oken je nejnovějším a nejúčinějším nástrojem v homeopatické praxi Dr. Rajana Sankarana. Je založena na konceptu přesnosti a úplnosti, zahrnuje všechny nástroje do této doby vyvinuté a harmonicky je propojuje za účelem dosažení co nejspolehlivějších výsledků v praxi. Na semináři se Dr. Rajan Sankaran ponoří do jemnějších detailů při odebírání případu a jeho analýze. Podrobně rozebere myšlenku nalezení vzorce, který stojí za různými aspekty případu, a ukáže jak převést toto porozumění do nalezení správného léku. Detaily odebírání případu doloží také na několika konkrétních případech. Tento seminář je vhodný pro všechny studenty i praktikující homeopaty.

Datum konání: 12. – 13. 10. 2019  od 9 h  (so 9–18, ne 9–17, pauza na oběd 13–14)

Místo konání: Kongresový sál Nemocnice na Homolce, Roentgenova 37/2, Praha 5

Přihlášky:

Cena 2 700 Kč. Pro studenty a absolventy Homeopatické akademie a pro posluchače programu ASPHP je cena 2 200 Kč.

Všichni zájemci o přednášku se přihlásí buď telefonicky na 257 922 584 nebo e-mailem na info@homeopatickaakademie.cz
To se tentokrát vztahuje i na současné studenty 1. – 3. ročníku Homeopatické akademie, absolventy Homeopatické akademie a stejně tak i posluchače programu ASPHP.

Jakmile od nás obdržíte zprávu, že jste přihlášen(a), potvrďte svou účast úhradou částky
2 700 Kč
(nebo 2 200 Kč)
na účet 2701365124/2010 var. symbol 1210 – a to nejpozději do 15. 9. 2019.
Registrace budou evidovány v pořadí dle data, kdy obdržíme platbu. Vzhledem k omezenému počtu míst doporučujeme nenechat úhradu přednášky na poslední chvíli, kapacita může být brzo vyčerpána. Nelze uhradit jen 1 den kurzu. Pokud bude volná kapacita, bude možné se přihlásit a přednášku uhradit i po 15. 9., cena však bude o cca 20 % vyšší.

Pro platby ze Slovenska zašlete částku 110 EUR (resp. 90 EUR pokud jste student HA)
Název účtu: Alternativa, s.r.o.
Číslo účtu:  2901365129/2010
IBAN:         CZ5520100000002901365129
BIC:            FIOBCZPPXXX

Prosíme, abyste se dostavili včas, pokud možno alespoň půl hodiny před začátkem přednášky. Prezentace účastníků bude probíhat již od 8 h.

Přednáška je zařazena do programu Advanced Studies Program in Homeopathy Prague (ASPHP)

Pokud potřebujete zajistit ubytování, doporučujeme využít služby Airbnb.cz či Booking.cz

Informace:
E-mail: info@homeopatickaakademie.cz
Tel.: 257 922 584

Aktuality

30.4.2019 - Na HA 4. – 5.5.2019 přednáší prof.Strunecká, dr.Lebenhart, R.Hikl. Mohou se zúčastnit i absolventi, posluchači ... číst více
30.4.2019 - Upozornění !! Na říjnovou přednášku Dr.Sankarana se musejí předem přihlásit i studenti 1. – 3. ... číst více
21.3.2019 - Největší událost roku. V říjnu nás navštíví Dr. Rajan Sankaran. Podrobnosti zde.
Více aktualit »

Doporučení

Pracuji ve zdravotnictví a před několika roky jsem si chtěla rozšířit „obzory“. Napadlo mě, že bych se mohla trochu víc do hloubky seznámit s homeopatií. V časopise Meduňka jsem našla inzerát, že se otevírá další ročník Homeopatické akademie, přihlásila jsem se …a do mého života vstoupilo něco úplně nového, homeopatii jsem propadla. Každý měsíc jsem se těšila na víkend, ve kterém probíhala výuka zkušenými učiteli nejen z Čech, ale i ze zahraničí. Velmi přínosné bylo, že při studiu byl kladen důraz nejen na teorii, ale i na praxi, jednak formou video ukázek odběrů případů a jednak na prázdninových Letních školách i možností shlédnout „naživo“ naše vyučující při rozhovoru s pacienty. Atmosféra ve škole byla velmi vstřícná, od samého začátku jsme byli vnímáni jako (budoucí) kolegové našich vyučujících. Velkou výhodou byla i snadná dostupnost kvalitních studijních materiálů v českém jazyce. Vstup na Homeopatickou akademii byl jedním z mých nejlepších životních rozhodnutí.

Jitka Vaníčková

Další doporučení »