Dr. Rajan Sankaran

Jeden z nejproslulejších současných homeopatů a učitelů homeopatie. Je autorem mnoha knih o metodě, z nichž knihy Duše homeopatických léků  a nedávno Metoda osmi oken, byly vydány v nakladatelství Alternativa. Jeho způsoby homeopatické analýzy případů a moderní koncept celostní homeopatie ovlivnily práci mnoha homeopatů po celém světě.  Jeho výzkum a publikační činnost trvale posouvají hranice toho, co víme o homeopatii a o jejích technikách a přístupech, o tom jak zvyšovat efektivnost léčby. Přednáší v Německu, ve Velké Británii, v USA i jinde. Má praxi v Bombaji, kterou zahájil v roce 1981.

Metoda osmi oken

Přesnost, úplnost a hloubka při rozboru homeopatických případů. Od Pocitů k Synergii.

Metoda osmi oken je nejnovějším a nejúčinějším nástrojem v homeopatické praxi Dr. Rajana Sankarana. Je založena na konceptu přesnosti a úplnosti, zahrnuje všechny nástroje do této doby vyvinuté a harmonicky je propojuje za účelem dosažení co nejspolehlivějších výsledků v praxi. Na semináři se Dr. Rajan Sankaran ponoří do jemnějších detailů při odebírání případu a jeho analýze. Podrobně rozebere myšlenku nalezení vzorce, který stojí za různými aspekty případu, a ukáže jak převést toto porozumění do nalezení správného léku. Detaily odebírání případu doloží také na několika konkrétních případech. Tento seminář je vhodný pro všechny studenty i praktikující homeopaty.

Datum konání: 12. – 13. 10. 2019  od 9 h  (so 9–18, ne 9–17, pauza na oběd 13–14)

Místo konání: Kongresový sál Nemocnice na Homolce, Roentgenova 37/2, Praha 5

Přihlášky:

Cena od 3. 8. je  3 200 Kč. Pro studenty a absolventy Homeopatické akademie a pro posluchače programu ASPHP je cena od 3.8.  2 700 Kč.

Všichni zájemci o přednášku se přihlásí buď telefonicky na 257 922 584 nebo e-mailem na info@homeopatickaakademie.cz
To se tentokrát vztahuje i na současné studenty 2. a 3. ročníku Homeopatické akademie, absolventy Homeopatické akademie a stejně tak i posluchače programu ASPHP.

POZOR !!! 25. 7. byla kapacita sálu naplněna, další zájemci jsou a budou vedeni jako náhradníci. Pokud se uvolní místo, bude zájemce o přednášku vyrozuměn, že je zaregistrován jako řádný účastník (ne již náhradník) a že může poslat platbu 3 200 (resp.2 700 Kč) jako potvrzení své přihlášky.

Platební údaje: číslo účtu: 2701365124/2010 var. symbol 1210

Nelze zaplatit jen 1 den kurzu. Přihláška je platná až po uhrazení přednášky. Registrace jsou evidovány v pořadí dle data, kdy obdržíme platbu. Dříve přihlášení posluchači, kteří neuhradili přednášku do 30.7., budou z registrace vyřazeni a bude místo ně zařazen náhradník. Všem přihlášeným, kteří přednášku neuhradili, byl 10.7. a následně ještě 29. 7. rozeslán e-mail s výzvou k úhradě.

Pro platby ze Slovenska z eurového účtu použijte náš eurový účet a zašlete poplatek  130 EUR (resp. 110 EUR pokud jste student HA)

Název účtu: Alternativa, s.r.o.
Číslo účtu:  2901365129/2010
IBAN:         CZ5520100000002901365129
BIC:            FIOBCZPPXXX

STORNO: Při odhlášení do 15.9. 10%, od 15. do 30.9. 30%, po 30.9.  100%

Prosíme, abyste se dostavili včas, pokud možno alespoň půl hodiny před začátkem přednášky. Prezentace účastníků bude probíhat již od 8 h.

Přednáška je zařazena do programu Advanced Studies Program in Homeopathy Prague (ASPHP)

Pokud potřebujete zajistit ubytování, doporučujeme využít služby Airbnb.cz či Booking.cz

Knihy a další produkty Dr. Rajana Sankarana v anglickém jazyce můžete objednat na jeho stránkách www.onlinehmp.com.

Informace:
E-mail: info@homeopatickaakademie.cz
Tel.: 257 922 584

Aktuality

19.12.2022 - Zveme všechny homeopaty na lednovou přednášku ,která proběhne online 14.-15.1.2023. Přednáší zkušený americký homeopat ... číst více
10.11.2022 - Kurz akutní homeopatie pro domácí použití. Cyklus čtyř online seminářů homeopatické první pomoci určený pro ... číst více
6.9.2022 - Zveme všechny homeopaty na zářijovou přednášku Čehovský, Hikl, Siveková. Info zde. 
Více aktualit »

Doporučení

Pracuji ve zdravotnictví a před několika roky jsem si chtěla rozšířit „obzory“. Napadlo mě, že bych se mohla trochu víc do hloubky seznámit s homeopatií. V časopise Meduňka jsem našla inzerát, že se otevírá další ročník Homeopatické akademie, přihlásila jsem se …a do mého života vstoupilo něco úplně nového, homeopatii jsem propadla. Každý měsíc jsem se těšila na víkend, ve kterém probíhala výuka zkušenými učiteli nejen z Čech, ale i ze zahraničí. Velmi přínosné bylo, že při studiu byl kladen důraz nejen na teorii, ale i na praxi, jednak formou video ukázek odběrů případů a jednak na prázdninových Letních školách i možností shlédnout „naživo“ naše vyučující při rozhovoru s pacienty. Atmosféra ve škole byla velmi vstřícná, od samého začátku jsme byli vnímáni jako (budoucí) kolegové našich vyučujících. Velkou výhodou byla i snadná dostupnost kvalitních studijních materiálů v českém jazyce. Vstup na Homeopatickou akademii byl jedním z mých nejlepších životních rozhodnutí.

Jitka Vaníčková

Další doporučení »