Přednáška Dr. Chetna Shukla

shukla14. a 15. března 2015 přivítáme na půdě Homeopatické akademie Dr. Chetnu Shuklu, známou indickou homeopatickou lékařku, autorku odborných knih a učitelku homeopatie, která přednáší v Západní Evropě, v Indii i jinde. Na Homeopatické  akademii  přednášela v roce 2010 a její vystoupení bylo posluchači přijato s velkým zájmem. Indie je země, kde je klasická homeopatie vyučována na specializovaných homeopatických lékařských fakultách a v současné době je centrem světové homeopatie.

Program: Potravní similimum – touha po určité potravině jako vodítko pro výběr homeopatického léku a stanovení individuální diety

Toužení po určité potravině, averze, zhoršení po, zlepšení po, a další reakce na potraviny,  jsou jednoduchou a snadnou pomůckou jak stanovit similimum, zároveň se zvláštními, rozlišujícími a determinujícími symptomy, získanými z homeopatického vyšetření. Afinita k potravině dává jednoznačné vodítko, nepodléhající teoretizování, ani názorům.

Afinita k potravině je indikátorem stavu mysli a každému jídlu odpovídá  určitý stav  mysli a dispozice k nemocem.

„Individualizovaná dieta podle similima“  je o individuálním doporučení diety podle indikovaného homeopatického léku a směřuje k dosažení nejvyššího ideálu léčení – rychlému, jemnému  a trvalému obnovení zdraví (Organon, §2).

Datum konání: 14. – 15. března 2015

So 9 – 18, ne 9 – 17  h. Polední pauza 13 – 14 h.

Místo konání: Hotel Pyramida, Bělohorská 24, Praha 6
Dopravní spojení: zastávka Malovanka – bus 108, 174, 180, tram 22, 25, 57.
Přesné spojení si můžete vyhledat zde.

[google-map-v3 width=“100%“ height=“250″ zoom=“15″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Bělohorská 24, Praha 6{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Cena: 1900 Kč pro studenty a absolventy Homeopatické akademie, 2300 Kč pro ostatní zájemce. Platba v hotovosti na místě. Není třeba se předem hlásit. Prosíme však abyste se dostavili včas, pokud možno půl hodiny před začátkem přednášky. Registrace bude probíhat od 8 h.

Pro účastníky přednášky je s hotelem Pyramida domluvena zvýhodněná cena za ubytování 1200 Kč za dvoulůžkový pokoj (1 os/ 600 Kč). Ubytování objednávejte na reservation@hotelpyramida.cz a uveďte heslo ALTERNATIVA. V sobotu i v neděli bude opět možné si při prezenci objednat polední menu (výběr ze 2 jídel, jedno vegetariánské) za zvýhodněnou cenu.

Další informace:
E-mail: info@homeopatickaakademie.cz
Tel.: 257 922 331

Aktuality

1.6.2023 - Červnové přednášky Siveková, Matyáš 10.-11.6 – podrobné informace a program zde
31.5.2023 - Jak překonávat nástrahy léta homeopatií a autopatií aneb recept na úspěšnou dovolenou. 19. 6. 2023. ... číst více
31.5.2023 - Letní škola 2023 Monínec 23.-27.6. Ještě je možné se přihlást. Info a přihlášky zde
Více aktualit »

Doporučení

Studium na akademii se mi líbilo a hodně mi dalo. Přístup vyučujících byl profesionální, učební program zajímavý i zábavný. Díky studiu jsem se seznámila se spoustou zajímavých lidí, poznala jsem nový rozměr duchovní reality a našla cestu k pochopení sebe sama a získala mnohé užitečné vědomosti, které dnes zúročuji.

Děkuji všem skvělým vyučujícím!

Katy Amal Ilgnerová

Další doporučení »