Přednáška Dr. Chetna Shukla

shukla14. a 15. března 2015 přivítáme na půdě Homeopatické akademie Dr. Chetnu Shuklu, známou indickou homeopatickou lékařku, autorku odborných knih a učitelku homeopatie, která přednáší v Západní Evropě, v Indii i jinde. Na Homeopatické  akademii  přednášela v roce 2010 a její vystoupení bylo posluchači přijato s velkým zájmem. Indie je země, kde je klasická homeopatie vyučována na specializovaných homeopatických lékařských fakultách a v současné době je centrem světové homeopatie.

Program: Potravní similimum – touha po určité potravině jako vodítko pro výběr homeopatického léku a stanovení individuální diety

Toužení po určité potravině, averze, zhoršení po, zlepšení po, a další reakce na potraviny,  jsou jednoduchou a snadnou pomůckou jak stanovit similimum, zároveň se zvláštními, rozlišujícími a determinujícími symptomy, získanými z homeopatického vyšetření. Afinita k potravině dává jednoznačné vodítko, nepodléhající teoretizování, ani názorům.

Afinita k potravině je indikátorem stavu mysli a každému jídlu odpovídá  určitý stav  mysli a dispozice k nemocem.

„Individualizovaná dieta podle similima“  je o individuálním doporučení diety podle indikovaného homeopatického léku a směřuje k dosažení nejvyššího ideálu léčení – rychlému, jemnému  a trvalému obnovení zdraví (Organon, §2).

Datum konání: 14. – 15. března 2015

So 9 – 18, ne 9 – 17  h. Polední pauza 13 – 14 h.

Místo konání: Hotel Pyramida, Bělohorská 24, Praha 6
Dopravní spojení: zastávka Malovanka – bus 108, 174, 180, tram 22, 25, 57.
Přesné spojení si můžete vyhledat zde.

[google-map-v3 width=“100%“ height=“250″ zoom=“15″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Bělohorská 24, Praha 6{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Cena: 1900 Kč pro studenty a absolventy Homeopatické akademie, 2300 Kč pro ostatní zájemce. Platba v hotovosti na místě. Není třeba se předem hlásit. Prosíme však abyste se dostavili včas, pokud možno půl hodiny před začátkem přednášky. Registrace bude probíhat od 8 h.

Pro účastníky přednášky je s hotelem Pyramida domluvena zvýhodněná cena za ubytování 1200 Kč za dvoulůžkový pokoj (1 os/ 600 Kč). Ubytování objednávejte na reservation@hotelpyramida.cz a uveďte heslo ALTERNATIVA. V sobotu i v neděli bude opět možné si při prezenci objednat polední menu (výběr ze 2 jídel, jedno vegetariánské) za zvýhodněnou cenu.

Další informace:
E-mail: info@homeopatickaakademie.cz
Tel.: 257 922 331

Aktuality

20.2.2024 - Letní škola 2024 s Dr. Kavitou Chandakovou na Seči. Informace zde.
12.2.2024 - V březnu bude přednášet Dr Russell Malcolm na téma Homeopatie a imunita. Info zde.
28.12.2023 - Kurz akutní homeopatie 2024 začíná již v lednu. Přihlášky a informace zde
Více aktualit »

Doporučení

Pracuji ve zdravotnictví a před několika roky jsem si chtěla rozšířit „obzory“. Napadlo mě, že bych se mohla trochu víc do hloubky seznámit s homeopatií. V časopise Meduňka jsem našla inzerát, že se otevírá další ročník Homeopatické akademie, přihlásila jsem se …a do mého života vstoupilo něco úplně nového, homeopatii jsem propadla. Každý měsíc jsem se těšila na víkend, ve kterém probíhala výuka zkušenými učiteli nejen z Čech, ale i ze zahraničí. Velmi přínosné bylo, že při studiu byl kladen důraz nejen na teorii, ale i na praxi, jednak formou video ukázek odběrů případů a jednak na prázdninových Letních školách i možností shlédnout „naživo“ naše vyučující při rozhovoru s pacienty. Atmosféra ve škole byla velmi vstřícná, od samého začátku jsme byli vnímáni jako (budoucí) kolegové našich vyučujících. Velkou výhodou byla i snadná dostupnost kvalitních studijních materiálů v českém jazyce. Vstup na Homeopatickou akademii byl jedním z mých nejlepších životních rozhodnutí.

Jitka Vaníčková

Další doporučení »