Letní škola s Robinem Murphym

Místo konání: Hotel Jezerka, Seč – Ústupky
Termín: 28. 6. – 4. 7. 2014 (So – Pá)
Lektor: Dr. Robin Murphy, ND
Překlad: Mgr. Eva Leňová, Mgr. Jana Vlková

Homeopatie a ajurvéda

Integrace dvou medicínských systémů
– homeopatické a ajurvédické konstituce, odebírání případu, repertorizační techniky, miazmata, terapeutické prostředky. Ajurvédické konstituční tabulky. Homeopatické a ajurvédické léky, materia medika, detoxikační terapie.

Podrobný program zde

Letní školu povede Dr. Robin Murphy, americký homeopatický lékař, autor odborných knih, standardně používaných v celém světě, jedna z hlavních osobností našeho oboru. Jeho znalosti – a to nejen homeopatie – jsou téměř encyklopedické. Přednáší v USA, Anglii, Německu, Japonsku, Indii a dalších zemích. Velmi si proto vážíme toho, že si na nás ve svém nabitém pracovním programu udělá letos čas již popáté. Většina našich homeopatů tohoto skromného, vždy přátelského a sympatického učitele tedy již dobře zná z jeho jeho dřívějších návštěv na Homeopatické akademii. Po jeho loňské březnové přednášce, která se všem tak líbila, nepochybujeme, že se dozvíme opět mnoho nového, a to příjemnou až zábavnou formou. Pro relaxaci a poučení budou semináře opět jako při jeho minulé letní škole provázeny cvičením či kung, jehož je Robin rovněž učitelem. Semináře budou o praktické práci homeopata s pacientem, o tom, jak navracet efektivně zdraví.

Výuka bude probíhat jako každý rok 6 hodin denně (8 vyučovacích hodin). Je možné přihlásit si ke skupinové analýze i svůj „živý“ případ (sebe nebo svého klienta). Je třeba toto oznámit co nejdříve a sjednat konkrétní termín odebrání případu. Ve chvílích volna bude čas k diskusím jak s vašimi kolegy, tak s lektory a samozřejmě také k odpočinku a sportovním aktivitám. Večer počítáme navíc i s několika kratšími doplňkovými programy. Např. přednáškami (Mgr. Čehovský), semináři (M. Valášková, Ing. Matyáš), některý večer se jako vždy sejdeme u ohýnku. Tato neformální setkání jsou dalším příjemným doplněním našeho prázdninového semináře. Budeme se opět snažit připravit vám nejen užitečný, ale také příjemný týden v přírodě.

hotel-jezerka-kongescLetní škola se bude konat ve východních Čechách u Sečské přehrady v hotelu Jezerka, kde jsme byli již mnohokrát, a to vždy k velké spokojenosti účastníků. Hotel, který byl v posledních letech kompletně zrekonstruován, se nachází v chráněné krajinné oblasti Železné hory, cca 3 km od městečka Seč a cca 200 m od přehrady. Vzdálenost od Prahy i od Brna je cca 120 km. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, terasu a TV, satelit, telefon.  Součástí hotelu je také venkovní terasa, posilovna, sauna, tenisové kurty, hřiště na volejbal, bowling, velký venkovní bazén 20 m, dětské brouzdaliště, půjčovna kol, lodí a sportovních potřeb. V případě nepříznivého počasí můžete využít Aqua-fit centrum, které zahrnuje velký vnitřní vyhřívaný bazén, 2 squashové kurty, tělocvičnu, fitness, stolní tenis, whirpool, parní saunu a infrakabinu. V loňském roce bylo otevřeno nové welness centrum s širokou nabídkou služeb. V ceně pobytu máme neomezený vstup do venkovního bazénu a 2 hodiny denně vstup do aqua fit centra. Výběr ze 4-5 jídel, z toho 2 jídla vegetariánská. Salátový bufet, snídaně formou švédských stolů.

Ubytování v hotelu: 28. 6. (sobota) od 15 h, začátek kurzu v sobotu cca v 16h (bude upřesněno v červnu), konec kurzu – pátek 5. 7. ve 13 h. Po obědě odjezd.

[google-map-v3 width=“590″ height=“200″ zoom=“12″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Ústupky 278,538 07 Seč{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Organizační informace:

Vyplněnou přihlášku zašlete e-mailem na adresu info@homeopatickaakademie.cz případně poštou na naši adresu. Do přihlášky je vhodné napsat číslo účtu, ze kterého bude platba provedena, abychom ji správně identifikovali.  Přihláška je potvrzena až zaplacením.

Kurzovné: 5 700 Kč pro studenty a absolventy Homeopatické akademie, 6 500 Kč pro ostatní účastníky letní školy

Ubytování + plná penze pro všechny zúčastněné (cena za 1 os/6 nocí) –  5 500 Kč /l os/6 dní ve 3lůž. pokoji, 5 800 Kč ve 2lůž. pokoji standard, 6 150 Kč ve 4lůž. apartmánu, 6 450 Kč ve 2lůž. pokoji superior, 7 700 kč ve 2 lůž. relaxačním apartmánu. (Ceny jsou uvedeny včetně DPH)

Nyní uhraďte celkem 11 500 Kč (resp. 12 300 Kč ostatní zájemci mimo Homeopatickou akademii). Tato cena zahrnuje kurzovné + ubytování s PP ve 2lůž. pokoji standard. Doplatky a přeplatky (dle typu pokoje), budou vyúčtovány na místě. Úhradu proveďte prosím co nejdříve na účet: 126893369/0800 var. symbol 2806. Nejpozději do 20. 4. 2013.  Platbu můžete provést také složenkou typu C na naši adresu, nebo v hotovosti na kurzech Homeopatické akademie.

V přihlášce vyplníte, v jakém pokoji si přejete být ubytován(a) a s kým, což můžeme většinou zaručit tehdy, když zašlete přihlášku a platbu velmi brzy – do 15. 3. Pokud zašlete přihlášku, ale platbou ji potvrdíte po 15. 3., nemůžeme splnění Vašeho požadavku na typ pokoje zaručit, ale samozřejmě Vás ubytujeme s osobou, kterou jste uvedl(a) v přihlášce. Pokud by to z kapacitního důvodu již nebylo možné (zejména u později zaslaných přihlášek), budeme situaci řešit individuálně. Vždy se snažíme zohlednit Vaše požadavky a vyjít všem maximálně vstříc, ale je třeba vzít v úvahu, že např.dvoulůžkových pokojů standard je asi 1/4 kapacity. Samozřejmě uvítáme přihlášky bez specifických požadavků na ubytování, abychom při obsazování pokojů měli jakýsi „manévrovací“ prostor. Doprovázející rodinní příslušníci nebo přátelé platí pouze ubytování a stravování nikoliv kurzovné.

Pokud si přejete zaslat na pobyt a kurz fakturu, napište potřebné údaje do přihlášky: Název firmy, fakturační adresu, IČ, DIČ.

Jakmile od vás obdržíme vyplněnou a podepsanou závaznou přihlášku (poštou nebo e-mailem) a úhradu kurzu, stáváte se účastníkem letního semináře a do poloviny června vám zašleme časový harmonogram a veškeré další instrukce ke kurzu a pobytu.

Těšíme se na naše letní setkání a přejeme příjemné dny.

Aktuality

23.5.2024 - Zveme všechny zájemce na červnové online přednášky. Informace a přihlášky zde
2.5.2024 - Zveme všechny zájemce na květnovou online přednášku Informace a přihlášky zde
25.4.2024 - Termíny Medicínské minimum s MUDr.Lebenhartem školní rok 2024/25
Více aktualit »

Doporučení

Pracuji ve zdravotnictví a před několika roky jsem si chtěla rozšířit „obzory“. Napadlo mě, že bych se mohla trochu víc do hloubky seznámit s homeopatií. V časopise Meduňka jsem našla inzerát, že se otevírá další ročník Homeopatické akademie, přihlásila jsem se …a do mého života vstoupilo něco úplně nového, homeopatii jsem propadla. Každý měsíc jsem se těšila na víkend, ve kterém probíhala výuka zkušenými učiteli nejen z Čech, ale i ze zahraničí. Velmi přínosné bylo, že při studiu byl kladen důraz nejen na teorii, ale i na praxi, jednak formou video ukázek odběrů případů a jednak na prázdninových Letních školách i možností shlédnout „naživo“ naše vyučující při rozhovoru s pacienty. Atmosféra ve škole byla velmi vstřícná, od samého začátku jsme byli vnímáni jako (budoucí) kolegové našich vyučujících. Velkou výhodou byla i snadná dostupnost kvalitních studijních materiálů v českém jazyce. Vstup na Homeopatickou akademii byl jedním z mých nejlepších životních rozhodnutí.

Jitka Vaníčková

Další doporučení »