Letní škola s Robinem Murphym

Místo konání: Hotel Jezerka, Seč – Ústupky
Termín: 28. 6. – 4. 7. 2014 (So – Pá)
Lektor: Dr. Robin Murphy, ND
Překlad: Mgr. Eva Leňová, Mgr. Jana Vlková

Homeopatie a ajurvéda

Integrace dvou medicínských systémů
– homeopatické a ajurvédické konstituce, odebírání případu, repertorizační techniky, miazmata, terapeutické prostředky. Ajurvédické konstituční tabulky. Homeopatické a ajurvédické léky, materia medika, detoxikační terapie.

Podrobný program zde

Letní školu povede Dr. Robin Murphy, americký homeopatický lékař, autor odborných knih, standardně používaných v celém světě, jedna z hlavních osobností našeho oboru. Jeho znalosti – a to nejen homeopatie – jsou téměř encyklopedické. Přednáší v USA, Anglii, Německu, Japonsku, Indii a dalších zemích. Velmi si proto vážíme toho, že si na nás ve svém nabitém pracovním programu udělá letos čas již popáté. Většina našich homeopatů tohoto skromného, vždy přátelského a sympatického učitele tedy již dobře zná z jeho jeho dřívějších návštěv na Homeopatické akademii. Po jeho loňské březnové přednášce, která se všem tak líbila, nepochybujeme, že se dozvíme opět mnoho nového, a to příjemnou až zábavnou formou. Pro relaxaci a poučení budou semináře opět jako při jeho minulé letní škole provázeny cvičením či kung, jehož je Robin rovněž učitelem. Semináře budou o praktické práci homeopata s pacientem, o tom, jak navracet efektivně zdraví.

Výuka bude probíhat jako každý rok 6 hodin denně (8 vyučovacích hodin). Je možné přihlásit si ke skupinové analýze i svůj „živý“ případ (sebe nebo svého klienta). Je třeba toto oznámit co nejdříve a sjednat konkrétní termín odebrání případu. Ve chvílích volna bude čas k diskusím jak s vašimi kolegy, tak s lektory a samozřejmě také k odpočinku a sportovním aktivitám. Večer počítáme navíc i s několika kratšími doplňkovými programy. Např. přednáškami (Mgr. Čehovský), semináři (M. Valášková, Ing. Matyáš), některý večer se jako vždy sejdeme u ohýnku. Tato neformální setkání jsou dalším příjemným doplněním našeho prázdninového semináře. Budeme se opět snažit připravit vám nejen užitečný, ale také příjemný týden v přírodě.

hotel-jezerka-kongescLetní škola se bude konat ve východních Čechách u Sečské přehrady v hotelu Jezerka, kde jsme byli již mnohokrát, a to vždy k velké spokojenosti účastníků. Hotel, který byl v posledních letech kompletně zrekonstruován, se nachází v chráněné krajinné oblasti Železné hory, cca 3 km od městečka Seč a cca 200 m od přehrady. Vzdálenost od Prahy i od Brna je cca 120 km. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, terasu a TV, satelit, telefon.  Součástí hotelu je také venkovní terasa, posilovna, sauna, tenisové kurty, hřiště na volejbal, bowling, velký venkovní bazén 20 m, dětské brouzdaliště, půjčovna kol, lodí a sportovních potřeb. V případě nepříznivého počasí můžete využít Aqua-fit centrum, které zahrnuje velký vnitřní vyhřívaný bazén, 2 squashové kurty, tělocvičnu, fitness, stolní tenis, whirpool, parní saunu a infrakabinu. V loňském roce bylo otevřeno nové welness centrum s širokou nabídkou služeb. V ceně pobytu máme neomezený vstup do venkovního bazénu a 2 hodiny denně vstup do aqua fit centra. Výběr ze 4-5 jídel, z toho 2 jídla vegetariánská. Salátový bufet, snídaně formou švédských stolů.

Ubytování v hotelu: 28. 6. (sobota) od 15 h, začátek kurzu v sobotu cca v 16h (bude upřesněno v červnu), konec kurzu – pátek 5. 7. ve 13 h. Po obědě odjezd.

[google-map-v3 width=“590″ height=“200″ zoom=“12″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Ústupky 278,538 07 Seč{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Organizační informace:

Vyplněnou přihlášku zašlete e-mailem na adresu info@homeopatickaakademie.cz případně poštou na naši adresu. Do přihlášky je vhodné napsat číslo účtu, ze kterého bude platba provedena, abychom ji správně identifikovali.  Přihláška je potvrzena až zaplacením.

Kurzovné: 5 700 Kč pro studenty a absolventy Homeopatické akademie, 6 500 Kč pro ostatní účastníky letní školy

Ubytování + plná penze pro všechny zúčastněné (cena za 1 os/6 nocí) –  5 500 Kč /l os/6 dní ve 3lůž. pokoji, 5 800 Kč ve 2lůž. pokoji standard, 6 150 Kč ve 4lůž. apartmánu, 6 450 Kč ve 2lůž. pokoji superior, 7 700 kč ve 2 lůž. relaxačním apartmánu. (Ceny jsou uvedeny včetně DPH)

Nyní uhraďte celkem 11 500 Kč (resp. 12 300 Kč ostatní zájemci mimo Homeopatickou akademii). Tato cena zahrnuje kurzovné + ubytování s PP ve 2lůž. pokoji standard. Doplatky a přeplatky (dle typu pokoje), budou vyúčtovány na místě. Úhradu proveďte prosím co nejdříve na účet: 126893369/0800 var. symbol 2806. Nejpozději do 20. 4. 2013.  Platbu můžete provést také složenkou typu C na naši adresu, nebo v hotovosti na kurzech Homeopatické akademie.

V přihlášce vyplníte, v jakém pokoji si přejete být ubytován(a) a s kým, což můžeme většinou zaručit tehdy, když zašlete přihlášku a platbu velmi brzy – do 15. 3. Pokud zašlete přihlášku, ale platbou ji potvrdíte po 15. 3., nemůžeme splnění Vašeho požadavku na typ pokoje zaručit, ale samozřejmě Vás ubytujeme s osobou, kterou jste uvedl(a) v přihlášce. Pokud by to z kapacitního důvodu již nebylo možné (zejména u později zaslaných přihlášek), budeme situaci řešit individuálně. Vždy se snažíme zohlednit Vaše požadavky a vyjít všem maximálně vstříc, ale je třeba vzít v úvahu, že např.dvoulůžkových pokojů standard je asi 1/4 kapacity. Samozřejmě uvítáme přihlášky bez specifických požadavků na ubytování, abychom při obsazování pokojů měli jakýsi „manévrovací“ prostor. Doprovázející rodinní příslušníci nebo přátelé platí pouze ubytování a stravování nikoliv kurzovné.

Pokud si přejete zaslat na pobyt a kurz fakturu, napište potřebné údaje do přihlášky: Název firmy, fakturační adresu, IČ, DIČ.

Jakmile od vás obdržíme vyplněnou a podepsanou závaznou přihlášku (poštou nebo e-mailem) a úhradu kurzu, stáváte se účastníkem letního semináře a do poloviny června vám zašleme časový harmonogram a veškeré další instrukce ke kurzu a pobytu.

Těšíme se na naše letní setkání a přejeme příjemné dny.

Aktuality

20.2.2024 - Letní škola 2024 s Dr. Kavitou Chandakovou na Seči. Informace zde.
12.2.2024 - V březnu bude přednášet Dr Russell Malcolm na téma Homeopatie a imunita. Info zde.
28.12.2023 - Kurz akutní homeopatie 2024 začíná již v lednu. Přihlášky a informace zde
Více aktualit »

Doporučení

Studium na akademii se mi líbilo a hodně mi dalo. Přístup vyučujících byl profesionální, učební program zajímavý i zábavný. Díky studiu jsem se seznámila se spoustou zajímavých lidí, poznala jsem nový rozměr duchovní reality a našla cestu k pochopení sebe sama a získala mnohé užitečné vědomosti, které dnes zúročuji.

Děkuji všem skvělým vyučujícím!

Katy Amal Ilgnerová

Další doporučení »