Letní škola 2015 s Robinem Murphym

robin-murphy-okrMísto konání: Hotel Jezerka, Seč – Ústupky
Termín:  4. 7. – 10. 7. 2015 (So – Pá)
Lektor: Dr. Robin Murphy, ND
Překlad: Mgr. Eva Leňová, Mgr. Jana Vlková

Homeopatie a Qi-Gong

Letní školu povede, stejně jako v loňském roce, Dr. Robin Murphy, americký homeopatický lékař, autor mnoha odborných knih,  jedna z nejvýraznějších osobností našeho oboru. Jeho znalosti – a to nejen homeopatie – jsou velmi rozsáhlé, dokáže jako málokdo pracovat s komplexními poznatky alternativních metod, které vedou k uzdravování a zlepšení kvality našich životů.  Přednáší v USA, Anglii, Německu, Japonsku, Indii a dalších zemích. Velmi nás těší, že i přes svou pracovní vytíženost si opět udělal čas pro náš letní seminář, takže toto bude již jeho třetí letní škola na Homeopatické akademii.  Většina našich homeopatů tohoto skromného, vždy přátelského a sympatického učitele dobře zná i z  jeho dřívějších přednášek na Homeopatické akademii. Jeho předností je i to, že umí své poznatky sdělit posluchačům příjemnou až zábavnou formou.

Program:
Hahnemannův Organon a Umění léčby
Homeopatie a předepisování při epidemii
Vitální síla a Qi-gong
Homeopatie a dvanáct tkáňových solí
Homeopatie a léky z drahokamů
Superpotraviny, bylinná tonika a domácí léky
Konstituční a omlazující terapie Qi-gong

 

IMG_2483Výuka bude probíhat 6 hodin denně (8 vyučovacích hodin, obvykle 9-12,30 a 16-18,45). Ve chvílích volna bude čas k diskusím jak s vašimi kolegy, tak s lektory a samozřejmě také k odpočinku a sportovním aktivitám. Večer počítáme navíc i s několika kratšími doplňkovými programy. Např. přednáškami (Mgr. Čehovský), semináři (M. Valášková, Ing. Matyáš), některý večer se jako vždy sejdeme u ohýnku. Tato neformální setkání jsou dalším příjemným doplněním našeho prázdninového semináře. Budeme se opět snažit připravit vám nejen užitečný, ale také příjemný týden v přírodě.

hotel-jezerka-kongesc

Letní škola se bude konat ve východních Čechách u Sečské přehrady v hotelu Jezerka, kde jsme byli již mnohokrát, a to vždy ke všeobecné spokojenosti účastníků. Hotel, který byl v posledních letech kompletně zrekonstruován, se nachází v chráněné krajinné oblasti Železné hory, cca 3 km od městečka Seč a cca 200 m od přehrady. 4v6a0125dxoVzdálenost od Prahy i od Brna je cca 120 km. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, terasu a TV, satelit, telefon.  Součástí hotelu je také venkovní terasa, posilovna, sauna, tenisové kurty, hřiště na volejbal, bowling, velký venkovní bazén 20 m, dětské brouzdaliště, půjčovna kol a lodí. V případě nepříznivého počasí můžete využít Aqua-fit centrum, kde je velký vnitřní vyhřívaný bazén, squashové kurty, tělocvična, fitness, stolní tenis, whirpool, parní sauna a infrakabina. V hotelu je i nové welness centrum s širokou nabídkou služeb. V ceně pobytu máme neomezený vstup do venkovního bazénu a 2 hodiny denně vstup do aqua fit centra. Výběr ze 4-5 jídel, z toho 2 jídla vegetariánská. Součástí obědů a večeří je i salátový bufet, snídaně je formou švédských stolů.

Ubytování v hotelu: 4. 7. (sobota) od 15 h, začátek kurzu v sobotu cca v 16h (bude upřesněno v červnu), konec kurzu – pátek 10. 7. ve 13 h. Po obědě odjezd.

[google-map-v3 width=“590″ height=“200″ zoom=“12″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Ústupky 278,538 07 Seč{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Organizační informace:

Vyplněnou přihlášku zašlete e-mailem na adresu info@homeopatickaakademie.cz případně poštou na naši adresu. Do přihlášky je vhodné napsat číslo účtu, ze kterého bude platba provedena, abychom ji správně identifikovali.  Přihláška je potvrzena až zaplacením letní školy.

Kurzovné: 5 900 Kč pro studenty a absolventy Homeopatické akademie, 6 700 Kč pro ostatní účastníky letní školy

Ubytování + plná penze pro všechny zúčastněné (cena za 1 os/6 nocí): 5 200 Kč ve 4 lůž. pokoji, 5 500 ve 3lůž. pokoji, 5 800 ve 2lůž. pokoji standard, 6 150  ve 4lůž. apartmánu, 6 450 ve 2lůž. pokoji superior, 7 700 ve 2 lůž. relaxačním apartmánu. Letos je také možnost ubytování mimo hotel a to buď ve 4 lůž.chatce – 4 800 Kčnebo  ve 2 lůž pokojích v dependanci (200m od hotelu) – 5 300. (Ceny jsou uvedeny včetně DPH)

Nyní uhraďte celkem 11 700 Kč (resp. 12 500 Kč ostatní zájemci mimo Homeopatickou akademii). Tato cena zahrnuje kurzovné + ubytování s plnou penzí ve 2lůž. pokoji standard. Doplatky a přeplatky (dle typu pokoje), budou vyúčtovány na místě. Úhradu proveďte prosím co nejdříve na účet: 126893369/0800 var. symbol 0407. Nejpozději do 15. 4. 2015.  Platbu můžete provést také složenkou typu C na naši adresu, nebo v hotovosti na kurzech Homeopatické akademie.

V přihlášce vyplníte, v jakém pokoji si přejete být ubytován(a) a s kým, což můžeme většinou zaručit tehdy, když zašlete přihlášku i platbu velmi brzy – cca do 15. 3. Ubytováni budete s osobou (osobami), které uvedete v přihlášce, pokud by to z kapacitního důvodu již nebylo možné (zejména u později zaslaných přihlášek), budeme situaci řešit individuálně. Vždy se snažíme zohlednit Vaše požadavky a vyjít všem maximálně vstříc, ale je třeba vzít v úvahu, že např. dvoulůžkových pokojů standard je asi 1/4 kapacity hotelu. Samozřejmě uvítáme přihlášky bez specifických požadavků na ubytování, abychom při obsazování pokojů měli jakýsi „manévrovací“ prostor. Doprovázející rodinní příslušníci nebo přátelé platí pouze ubytování a stravování, nikoliv kurzovné.

Pokud si přejete zaslat na pobyt a kurz fakturu, vyplňte fakturační údaje v přihlášce: Název firmy, fakturační adresu, IČ, DIČ.

Jakmile od vás obdržíme vyplněnou a podepsanou závaznou přihlášku (poštou nebo e-mailem) a úhradu kurzu, stáváte se účastníkem letního semináře a do poloviny června vám zašleme časový harmonogram a veškeré další instrukce ke kurzu a pobytu.

Těšíme se na naše letní setkání a přejeme příjemné dny.

Aktuality

2.5.2024 - Zveme všechny zájemce na květnovou online přednášku Informace a přihlášky zde
25.4.2024 - Termíny Medicínské minimum s MUDr.Lebenhartem školní rok 2024/25
18.4.2024 - Termíny na školní rok 2024/25 jsou již vypsány.
Více aktualit »

Doporučení

Studium na akademii se mi líbilo a hodně mi dalo. Přístup vyučujících byl profesionální, učební program zajímavý i zábavný. Díky studiu jsem se seznámila se spoustou zajímavých lidí, poznala jsem nový rozměr duchovní reality a našla cestu k pochopení sebe sama a získala mnohé užitečné vědomosti, které dnes zúročuji.

Děkuji všem skvělým vyučujícím!

Katy Amal Ilgnerová

Další doporučení »