Letní škola 2015 s Robinem Murphym

robin-murphy-okrMísto konání: Hotel Jezerka, Seč – Ústupky
Termín:  4. 7. – 10. 7. 2015 (So – Pá)
Lektor: Dr. Robin Murphy, ND
Překlad: Mgr. Eva Leňová, Mgr. Jana Vlková

Homeopatie a Qi-Gong

Letní školu povede, stejně jako v loňském roce, Dr. Robin Murphy, americký homeopatický lékař, autor mnoha odborných knih,  jedna z nejvýraznějších osobností našeho oboru. Jeho znalosti – a to nejen homeopatie – jsou velmi rozsáhlé, dokáže jako málokdo pracovat s komplexními poznatky alternativních metod, které vedou k uzdravování a zlepšení kvality našich životů.  Přednáší v USA, Anglii, Německu, Japonsku, Indii a dalších zemích. Velmi nás těší, že i přes svou pracovní vytíženost si opět udělal čas pro náš letní seminář, takže toto bude již jeho třetí letní škola na Homeopatické akademii.  Většina našich homeopatů tohoto skromného, vždy přátelského a sympatického učitele dobře zná i z  jeho dřívějších přednášek na Homeopatické akademii. Jeho předností je i to, že umí své poznatky sdělit posluchačům příjemnou až zábavnou formou.

Program:
Hahnemannův Organon a Umění léčby
Homeopatie a předepisování při epidemii
Vitální síla a Qi-gong
Homeopatie a dvanáct tkáňových solí
Homeopatie a léky z drahokamů
Superpotraviny, bylinná tonika a domácí léky
Konstituční a omlazující terapie Qi-gong

 

IMG_2483Výuka bude probíhat 6 hodin denně (8 vyučovacích hodin, obvykle 9-12,30 a 16-18,45). Ve chvílích volna bude čas k diskusím jak s vašimi kolegy, tak s lektory a samozřejmě také k odpočinku a sportovním aktivitám. Večer počítáme navíc i s několika kratšími doplňkovými programy. Např. přednáškami (Mgr. Čehovský), semináři (M. Valášková, Ing. Matyáš), některý večer se jako vždy sejdeme u ohýnku. Tato neformální setkání jsou dalším příjemným doplněním našeho prázdninového semináře. Budeme se opět snažit připravit vám nejen užitečný, ale také příjemný týden v přírodě.

hotel-jezerka-kongesc

Letní škola se bude konat ve východních Čechách u Sečské přehrady v hotelu Jezerka, kde jsme byli již mnohokrát, a to vždy ke všeobecné spokojenosti účastníků. Hotel, který byl v posledních letech kompletně zrekonstruován, se nachází v chráněné krajinné oblasti Železné hory, cca 3 km od městečka Seč a cca 200 m od přehrady. 4v6a0125dxoVzdálenost od Prahy i od Brna je cca 120 km. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, terasu a TV, satelit, telefon.  Součástí hotelu je také venkovní terasa, posilovna, sauna, tenisové kurty, hřiště na volejbal, bowling, velký venkovní bazén 20 m, dětské brouzdaliště, půjčovna kol a lodí. V případě nepříznivého počasí můžete využít Aqua-fit centrum, kde je velký vnitřní vyhřívaný bazén, squashové kurty, tělocvična, fitness, stolní tenis, whirpool, parní sauna a infrakabina. V hotelu je i nové welness centrum s širokou nabídkou služeb. V ceně pobytu máme neomezený vstup do venkovního bazénu a 2 hodiny denně vstup do aqua fit centra. Výběr ze 4-5 jídel, z toho 2 jídla vegetariánská. Součástí obědů a večeří je i salátový bufet, snídaně je formou švédských stolů.

Ubytování v hotelu: 4. 7. (sobota) od 15 h, začátek kurzu v sobotu cca v 16h (bude upřesněno v červnu), konec kurzu – pátek 10. 7. ve 13 h. Po obědě odjezd.

[google-map-v3 width=“590″ height=“200″ zoom=“12″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Ústupky 278,538 07 Seč{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Organizační informace:

Vyplněnou přihlášku zašlete e-mailem na adresu info@homeopatickaakademie.cz případně poštou na naši adresu. Do přihlášky je vhodné napsat číslo účtu, ze kterého bude platba provedena, abychom ji správně identifikovali.  Přihláška je potvrzena až zaplacením letní školy.

Kurzovné: 5 900 Kč pro studenty a absolventy Homeopatické akademie, 6 700 Kč pro ostatní účastníky letní školy

Ubytování + plná penze pro všechny zúčastněné (cena za 1 os/6 nocí): 5 200 Kč ve 4 lůž. pokoji, 5 500 ve 3lůž. pokoji, 5 800 ve 2lůž. pokoji standard, 6 150  ve 4lůž. apartmánu, 6 450 ve 2lůž. pokoji superior, 7 700 ve 2 lůž. relaxačním apartmánu. Letos je také možnost ubytování mimo hotel a to buď ve 4 lůž.chatce – 4 800 Kčnebo  ve 2 lůž pokojích v dependanci (200m od hotelu) – 5 300. (Ceny jsou uvedeny včetně DPH)

Nyní uhraďte celkem 11 700 Kč (resp. 12 500 Kč ostatní zájemci mimo Homeopatickou akademii). Tato cena zahrnuje kurzovné + ubytování s plnou penzí ve 2lůž. pokoji standard. Doplatky a přeplatky (dle typu pokoje), budou vyúčtovány na místě. Úhradu proveďte prosím co nejdříve na účet: 126893369/0800 var. symbol 0407. Nejpozději do 15. 4. 2015.  Platbu můžete provést také složenkou typu C na naši adresu, nebo v hotovosti na kurzech Homeopatické akademie.

V přihlášce vyplníte, v jakém pokoji si přejete být ubytován(a) a s kým, což můžeme většinou zaručit tehdy, když zašlete přihlášku i platbu velmi brzy – cca do 15. 3. Ubytováni budete s osobou (osobami), které uvedete v přihlášce, pokud by to z kapacitního důvodu již nebylo možné (zejména u později zaslaných přihlášek), budeme situaci řešit individuálně. Vždy se snažíme zohlednit Vaše požadavky a vyjít všem maximálně vstříc, ale je třeba vzít v úvahu, že např. dvoulůžkových pokojů standard je asi 1/4 kapacity hotelu. Samozřejmě uvítáme přihlášky bez specifických požadavků na ubytování, abychom při obsazování pokojů měli jakýsi „manévrovací“ prostor. Doprovázející rodinní příslušníci nebo přátelé platí pouze ubytování a stravování, nikoliv kurzovné.

Pokud si přejete zaslat na pobyt a kurz fakturu, vyplňte fakturační údaje v přihlášce: Název firmy, fakturační adresu, IČ, DIČ.

Jakmile od vás obdržíme vyplněnou a podepsanou závaznou přihlášku (poštou nebo e-mailem) a úhradu kurzu, stáváte se účastníkem letního semináře a do poloviny června vám zašleme časový harmonogram a veškeré další instrukce ke kurzu a pobytu.

Těšíme se na naše letní setkání a přejeme příjemné dny.

Aktuality

1.6.2023 - Červnové přednášky Siveková, Matyáš 10.-11.6 – podrobné informace a program zde
31.5.2023 - Jak překonávat nástrahy léta homeopatií a autopatií aneb recept na úspěšnou dovolenou. 19. 6. 2023. ... číst více
31.5.2023 - Letní škola 2023 Monínec 23.-27.6. Ještě je možné se přihlást. Info a přihlášky zde
Více aktualit »

Doporučení

Pracuji ve zdravotnictví a před několika roky jsem si chtěla rozšířit „obzory“. Napadlo mě, že bych se mohla trochu víc do hloubky seznámit s homeopatií. V časopise Meduňka jsem našla inzerát, že se otevírá další ročník Homeopatické akademie, přihlásila jsem se …a do mého života vstoupilo něco úplně nového, homeopatii jsem propadla. Každý měsíc jsem se těšila na víkend, ve kterém probíhala výuka zkušenými učiteli nejen z Čech, ale i ze zahraničí. Velmi přínosné bylo, že při studiu byl kladen důraz nejen na teorii, ale i na praxi, jednak formou video ukázek odběrů případů a jednak na prázdninových Letních školách i možností shlédnout „naživo“ naše vyučující při rozhovoru s pacienty. Atmosféra ve škole byla velmi vstřícná, od samého začátku jsme byli vnímáni jako (budoucí) kolegové našich vyučujících. Velkou výhodou byla i snadná dostupnost kvalitních studijních materiálů v českém jazyce. Vstup na Homeopatickou akademii byl jedním z mých nejlepších životních rozhodnutí.

Jitka Vaníčková

Další doporučení »