Nejčastější chyby a problémy na cestě k uzdravení a jak se jim vyhnout

Dvouhodinový webinář se zakladatelem Homeopatické akademie Mgr. Jiřím Čehovským
Zkušenosti ze čtyřicetileté praxe.

Určeno pro studenty homeopatie a praktikující homeopaty.
Účastníci mohou komunikovat a klást dotazy formou chatu.

Datum konání: středa 18. 3. 2020, od 18 h.

Vstupné dobrovolné.
Prosíme pošlete 100 Kč, nebo částku dle vlastního uvážení na účet 2701365124/2010, variabilní symbol 113. Pro platby v eurech použijte účet 2901365129/2010.

Webinář proběhne na systému Youtube Live, webináře se tedy můžete snadno zúčastnit prostřednictvím mobilního telefonu, počítače či chytré televize.

Webinář bude mít obecně vzdělávací informační charakter. Lektor – léčitel se bude zabývat i chybami v metodice,  které nás, v rámci celostní klasické homeopatie,  mohou brzdit na cestě,  přičemž připomene, že dosažení ideálu zdraví a pohody je v tomto světě těžko dosažitelné a jde spíš o to, se k onomu hahnemannovskému ideálu přiblížit, jak nejvíc je to v každém konkrétním případě možné. Nebude se zabývat konkrétními stavy nebo potížemi, zato poskytne informaci, jak se orientovat v dostupné homeopatické literatuře, určené pro praxi a studium, a jak s touto literaturou pracovat.

Homeopatie praktikovaná nelékaři není náhradou lékařské péče a zdravotních služeb, jde o doplňkovou koplementární metodu, stimulaci vitálníní síly. Homeopatie ve svém základním pojetí, o němž bude řeč,  je spirituální metoda. Sdělené informace mají obecně vzdělávací charakter a nejsou návodem jak postupovat v konkrétních případech.
Vzhledem k právě probíhající naléhavé společensko zdravotní  situaci, epidemii koronaviru, a vyhlášenému stavu nouze, připomnáme, že je nutné  průběžně sledovat nařízení vlády a ministerstev zdravotnictví, vnitra a dalších státních orgánů a také lékařů a zdravotníků  a řídit se jejich pokyny.

Aktuality

20.11.2023 - Kurz praktické práce s homeopatickým software, 15.+23. 1. Informace zde.
10.11.2023 - V lednu 20. a 21. 1. 2024 bude přednášet indická homeopatka Dr. Kavita Chandaková na ... číst více
6.10.2023 - Zveme všechny zájemce na cyklus seminářů Prof. RNDr. Anny Strunecké, DrSc. – Potravinové doplňky. číst více
Více aktualit »

Doporučení

Studium na akademii se mi líbilo a hodně mi dalo. Přístup vyučujících byl profesionální, učební program zajímavý i zábavný. Díky studiu jsem se seznámila se spoustou zajímavých lidí, poznala jsem nový rozměr duchovní reality a našla cestu k pochopení sebe sama a získala mnohé užitečné vědomosti, které dnes zúročuji.

Děkuji všem skvělým vyučujícím!

Katy Amal Ilgnerová

Další doporučení »