Nejčastější chyby a problémy na cestě k uzdravení a jak se jim vyhnout

Dvouhodinový webinář se zakladatelem Homeopatické akademie Mgr. Jiřím Čehovským
Zkušenosti ze čtyřicetileté praxe.

Určeno pro studenty homeopatie a praktikující homeopaty.
Účastníci mohou komunikovat a klást dotazy formou chatu.

Datum konání: středa 18. 3. 2020, od 18 h.

Vstupné dobrovolné.
Prosíme pošlete 100 Kč, nebo částku dle vlastního uvážení na účet 2701365124/2010, variabilní symbol 113. Pro platby v eurech použijte účet 2901365129/2010.

Webinář proběhne na systému Youtube Live, webináře se tedy můžete snadno zúčastnit prostřednictvím mobilního telefonu, počítače či chytré televize.

Webinář bude mít obecně vzdělávací informační charakter. Lektor – léčitel se bude zabývat i chybami v metodice,  které nás, v rámci celostní klasické homeopatie,  mohou brzdit na cestě,  přičemž připomene, že dosažení ideálu zdraví a pohody je v tomto světě těžko dosažitelné a jde spíš o to, se k onomu hahnemannovskému ideálu přiblížit, jak nejvíc je to v každém konkrétním případě možné. Nebude se zabývat konkrétními stavy nebo potížemi, zato poskytne informaci, jak se orientovat v dostupné homeopatické literatuře, určené pro praxi a studium, a jak s touto literaturou pracovat.

Homeopatie praktikovaná nelékaři není náhradou lékařské péče a zdravotních služeb, jde o doplňkovou koplementární metodu, stimulaci vitálníní síly. Homeopatie ve svém základním pojetí, o němž bude řeč,  je spirituální metoda. Sdělené informace mají obecně vzdělávací charakter a nejsou návodem jak postupovat v konkrétních případech.
Vzhledem k právě probíhající naléhavé společensko zdravotní  situaci, epidemii koronaviru, a vyhlášenému stavu nouze, připomnáme, že je nutné  průběžně sledovat nařízení vlády a ministerstev zdravotnictví, vnitra a dalších státních orgánů a také lékařů a zdravotníků  a řídit se jejich pokyny.

Aktuality

23.5.2024 - Zveme všechny zájemce na červnové online přednášky. Informace a přihlášky zde
2.5.2024 - Zveme všechny zájemce na květnovou online přednášku Informace a přihlášky zde
25.4.2024 - Termíny Medicínské minimum s MUDr.Lebenhartem školní rok 2024/25
Více aktualit »

Doporučení

Pracuji ve zdravotnictví a před několika roky jsem si chtěla rozšířit „obzory“. Napadlo mě, že bych se mohla trochu víc do hloubky seznámit s homeopatií. V časopise Meduňka jsem našla inzerát, že se otevírá další ročník Homeopatické akademie, přihlásila jsem se …a do mého života vstoupilo něco úplně nového, homeopatii jsem propadla. Každý měsíc jsem se těšila na víkend, ve kterém probíhala výuka zkušenými učiteli nejen z Čech, ale i ze zahraničí. Velmi přínosné bylo, že při studiu byl kladen důraz nejen na teorii, ale i na praxi, jednak formou video ukázek odběrů případů a jednak na prázdninových Letních školách i možností shlédnout „naživo“ naše vyučující při rozhovoru s pacienty. Atmosféra ve škole byla velmi vstřícná, od samého začátku jsme byli vnímáni jako (budoucí) kolegové našich vyučujících. Velkou výhodou byla i snadná dostupnost kvalitních studijních materiálů v českém jazyce. Vstup na Homeopatickou akademii byl jedním z mých nejlepších životních rozhodnutí.

Jitka Vaníčková

Další doporučení »