Nejčastější chyby a problémy na cestě k uzdravení a jak se jim vyhnout

Dvouhodinový webinář se zakladatelem Homeopatické akademie Mgr. Jiřím Čehovským
Zkušenosti ze čtyřicetileté praxe.

Určeno pro studenty homeopatie a praktikující homeopaty.
Účastníci mohou komunikovat a klást dotazy formou chatu.

Datum konání: středa 18. 3. 2020, od 18 h.

Vstupné dobrovolné.
Prosíme pošlete 100 Kč, nebo částku dle vlastního uvážení na účet 2701365124/2010, variabilní symbol 113. Pro platby v eurech použijte účet 2901365129/2010.

Webinář proběhne na systému Youtube Live, webináře se tedy můžete snadno zúčastnit prostřednictvím mobilního telefonu, počítače či chytré televize.

Webinář bude mít obecně vzdělávací informační charakter. Lektor – léčitel se bude zabývat i chybami v metodice,  které nás, v rámci celostní klasické homeopatie,  mohou brzdit na cestě,  přičemž připomene, že dosažení ideálu zdraví a pohody je v tomto světě těžko dosažitelné a jde spíš o to, se k onomu hahnemannovskému ideálu přiblížit, jak nejvíc je to v každém konkrétním případě možné. Nebude se zabývat konkrétními stavy nebo potížemi, zato poskytne informaci, jak se orientovat v dostupné homeopatické literatuře, určené pro praxi a studium, a jak s touto literaturou pracovat.

Homeopatie praktikovaná nelékaři není náhradou lékařské péče a zdravotních služeb, jde o doplňkovou koplementární metodu, stimulaci vitálníní síly. Homeopatie ve svém základním pojetí, o němž bude řeč,  je spirituální metoda. Sdělené informace mají obecně vzdělávací charakter a nejsou návodem jak postupovat v konkrétních případech.
Vzhledem k právě probíhající naléhavé společensko zdravotní  situaci, epidemii koronaviru, a vyhlášenému stavu nouze, připomnáme, že je nutné  průběžně sledovat nařízení vlády a ministerstev zdravotnictví, vnitra a dalších státních orgánů a také lékařů a zdravotníků  a řídit se jejich pokyny.

Aktuality

1.6.2023 - Červnové přednášky Siveková, Matyáš 10.-11.6 – podrobné informace a program zde
31.5.2023 - Jak překonávat nástrahy léta homeopatií a autopatií aneb recept na úspěšnou dovolenou. 19. 6. 2023. ... číst více
31.5.2023 - Letní škola 2023 Monínec 23.-27.6. Ještě je možné se přihlást. Info a přihlášky zde
Více aktualit »

Doporučení

Nikdy není pozdě. Moje děti byly malé a nemocné, velmi často nemocné. Potkala jsem se s homeopatií. Děti se po zásahu skvělého homeopata zázračně daly do pořádku. Byly zdravé a veselé a já byla šťastná a veselá s nimi. Chtěla jsem vědět víc o homeopatii, přijít tomu na kloub. Po letech samostudia se mi naskytla možnost studovat na Homeopatické akademii pana Mgr. Čehovského a přihlásila jsem se. Úspěšně jsem absolvovala náročné, ale velmi zajímavé a obohacující studium, okořeněné rozmanitými přednáškami našich i světových homeopatů. Začala jsem pomáhat i ostatním lidem, kteří mě vyhledají, najít správou cestu k uzdravení. Dál už musí jít sami.

Přeji hezký den se sluncem

Eva Rebendová

Další doporučení »