Letní škola 2016 s Davidem Mundym

Místo konání: Hotel Jezerka, Seč – Ústupky
Termín:  2. 7. – 8. 7. 2016 (So – Pá)
Překlad: Mgr. Eva Leňová, Mgr. Jana Vlková

Letní školu povede v tomto roce britský homeopat David Mundy, R.S.Hom F.S.Hom.

img-mundy[1]Tento mezinárodně známý lektor vyučuje pravidelně homeopatii nejen v anglických colleges, ale též například v Japonsku. Praxi má v Londýně. U nás se představil na víkendovém semináři před třemi lety a předvedl svou praktickou techniku odebírání případu zvanou Zrdcadlení, s níž se opět setkáme při rozborech případů. Bude s námi sdílet 40 let zkušeností, které při celostním léčení sbíral nejdříve jako akupunkurista a většinu své kariéry jako homeopat. Jak může syntéza různých homeopatických přístupů přispět k vyhledání nejlepšího možného similima pro pacienta. Jak „odemknout“ případ. Do svého výkladu zahrne vedle klasického přístupu i některé další. V přednáškové části položí důraz na méně popsané léky říše živočišné, především léky z moře a léky z hmyzu. Bude se zabývat i léky z radioaktivních materiálů. Má přichystaná videa k dokumentaci svých přednášek a seminářů. Jistě si opět přiveze i dostatek dobré nálady, kterou měl při minulém pražském semináři na rozdávání. Rozhovor s ním si můžete přečíst zde.

IMG_2483Výuka bude probíhat jako každý rok 6 hodin denně (8 vyučovacích hodin, obvykle 9 – 12:30 a 16 – 18:45). Ve chvílích volna bude čas k diskusím jak s vašimi kolegy, tak s lektory a samozřejmě také k odpočinku a sportovním aktivitám. Večer počítáme navíc i s několika kratšími doplňkovými programy. Např. přednáškami (Mgr. Čehovský), semináři (M. Valášková, Ing. Matyáš), některý večer se jako vždy sejdeme u ohýnku. Tato neformální setkání jsou dalším příjemným doplněním našeho prázdninového semináře. Budeme se opět snažit připravit vám nejen užitečný, ale také příjemný týden v přírodě.

hotel-jezerka-kongescLetní škola se bude konat ve východních Čechách u Sečské přehrady v hotelu Jezerka, kde jsme byli již mnohokrát, a to vždy ke všeobecné spokojenosti účastníků. Hotel, který byl v posledních letech kompletně zrekonstruován, se nachází v chráněné krajinné oblasti Železné hory, cca 3 km od městečka Seč a cca 200 m od přehrady. Vzdálenost od Prahy i od Brna je cca 120 km. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, terasu a TV, satelit, telefon. V letošním roce proběhla rekonstrukce všech pokojů v bloku A. Zároveň zde byly původní 3 lůž. pokoje změněny na 2 lůž. pokoje Komfort s možností přistýlky. 3 lůž. pokoje zůstaly nezměněny na bloku B. Součástí hotelu je venkovní terasa, posilovna, sauna, tenisové kurty, hřiště na volejbal, bowling, velký venkovní bazén 20 m, dětské brouzdaliště, půjčovna kol a lodí. V případě nepříznivého počasí můžete využít Aqua-fit centrum, kde je velký vnitřní vyhřívaný bazén, squashové kurty, tělocvična, fitness, stolní tenis, whirpool, parní sauna a infrakabina. V hotelu je i nové welness centrum s širokou nabídkou služeb. V ceně pobytu máme neomezený vstup do venkovního bazénu a 2 hodiny denně vstup do aqua fit centra. Více o hotelu na www.jezerka.cz

4v6a0125dxoVýběr budeme mít ze 4 jídel, z toho 2 jídla vegetariánská. Jedno vegetariánské a jedno masové jídlo bude vždy bezlepkové. Součástí obědů a večeří je i salátový bufet, snídaně je formou švédských stolů.

Ubytování v hotelu: 2. 7. (sobota) od 15 h, začátek kurzu v sobotu cca v 16h (bude upřesněno v červnu), konec kurzu – pátek 8. 7. ve 13 h. Po obědě odjezd.

[google-map-v3 width=“590″ height=“200″ zoom=“12″ maptype=“roadmap“ mapalign=“right“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Ústupky 278,538 07 Seč{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Organizační informace:

Vyplněnou přihlášku zašlete e-mailem na adresu info@homeopatickaakademie.cz případně poštou na naši adresu. Obdržíte obratem vyrozumění o jejím přijetí. Do přihlášky je vhodné napsat číslo účtu, ze kterého bude platba provedena, abychom ji správně identifikovali.  Přihláška je potvrzena až zaplacením letní školy.

Kurzovné: 5 900 Kč pro studenty a absolventy Homeopatické akademie, 6 700 Kč pro ostatní účastníky letní školy

Cena ubytování + plná penze pro všechny zúčastněné dle typu pokoje – cena za 1 os/6 nocí/PP:

 • 2L pokoj blok A (směr bazén) – 6 720 Kč
 • 2L pokoj blok B (směr terasa) – 6 120 Kč
 • 2L pokoj Komfort blok A (pův.3l) – 7 200 Kč
 • 2L pokoj Superior blok C (u kongresu) – 7 200 Kč
 • 1L pokoje – C601 a C701 – 7 200 Kč
 • 3L pokoj blok B – 5 640 Kč
 • 4L apartmá blok A – 6 720 Kč
 • 4L apartmá blok B – 6 480 Kč
 • 4L pokoj blok B – 5 400 Kč
 • 2L relax. apartmá blok C – 8 940 Kč
 • 2L apartmá blok A – 8 940 Kč
 • 4L chata – 1 os/plně obsazené/noc 4 440 Kč

neobsazené lůžko v případě, že chcete bydlet sám(a) – 600 Kč/1 noc/1 os.

(Ceny jsou uvedeny včetně DPH)

Nyní uhraďte (za 1 os) celkem 12 620 Kč (resp. 13 420 Kč ostatní zájemci mimo Homeopatickou akademii). Tato cena zahrnuje kurzovné + ubytování s plnou penzí ve 2lůž. pokoji blok A. Pokud se předem domluvíme na konkrétním typu pokoje a potvrdíme vám jej, zaplatíte rovnou cenu, kterou vám sdělíme nebo kterou budete mít na faktuře (pokud si ji vyžádáte v přihlášce). Platí to zejména pro ty, kteří jedou s rodinou, partnerem. Doplatky a přeplatky (dle skutečnosti – typu pokoje), budou vyúčtovány na místě v hotovosti. Úhradu proveďte prosím co nejdříve na účet: 126893369/0800 var. symbol 0207. Platbu můžete provést také složenkou typu C na naši adresu, nebo v hotovosti na kurzech Homeopatické akademie.

přihlášce vyplníte (zakroužkujete), v jakém pokoji si přejete být ubytován(a) a s kým, což můžeme většinou zaručit tehdy, když zašlete přihlášku a platbu velmi brzy – cca do 15. 3. Pokud zašlete přihlášku, ale platbou ji potvrdíte až později, nemůžeme splnění Vašeho požadavku na typ pokoje zaručit. Ubytováni budete s osobou (osobami), které uvedete v přihlášce, pokud by to z kapacitního důvodu již nebylo možné (zejména u později zaslaných přihlášek), budeme situaci řešit individuálně. Vždy se snažíme zohlednit Vaše požadavky a vyjít všem maximálně vstříc. Samozřejmě uvítáme i přihlášky bez specifických požadavků na ubytování a spolubydlící, abychom při obsazování pokojů měli jakýsi „manévrovací“ prostor. Doprovázející rodinní příslušníci nebo přátelé platí pouze ubytování a stravování, nikoliv kurzovné.

Pokud si přejete zaslat na pobyt a kurz fakturu, napište potřebné údaje na přihlášku: Název firmy, fakturační adresu, IČ, DIČ. Upozorňuji, že fakturační údaje po jednom měsíci od vystavení faktury již nemůžeme změnit (posíláme kontrolní hlášení DPH). Pokud jedete s rodinou a přejete si vystavit fakturu zvlášť pro vás a zvlášť pro rodinu, uveďte srozumitelně v přihlášce.

Jakmile od vás obdržíme vyplněnou závaznou přihlášku (poštou nebo e-mailem) a úhradu kurzu, stáváte se účastníkem letního semináře a do poloviny června vám zašleme časový harmonogram a veškeré další instrukce ke kurzu a pobytu.

Aktuality

19.12.2022 - Zveme všechny homeopaty na lednovou přednášku ,která proběhne online 14.-15.1.2023. Přednáší zkušený americký homeopat ... číst více
10.11.2022 - Kurz akutní homeopatie pro domácí použití. Cyklus čtyř online seminářů homeopatické první pomoci určený pro ... číst více
6.9.2022 - Zveme všechny homeopaty na zářijovou přednášku Čehovský, Hikl, Siveková. Info zde. 
Více aktualit »

Doporučení

Nikdy není pozdě. Moje děti byly malé a nemocné, velmi často nemocné. Potkala jsem se s homeopatií. Děti se po zásahu skvělého homeopata zázračně daly do pořádku. Byly zdravé a veselé a já byla šťastná a veselá s nimi. Chtěla jsem vědět víc o homeopatii, přijít tomu na kloub. Po letech samostudia se mi naskytla možnost studovat na Homeopatické akademii pana Mgr. Čehovského a přihlásila jsem se. Úspěšně jsem absolvovala náročné, ale velmi zajímavé a obohacující studium, okořeněné rozmanitými přednáškami našich i světových homeopatů. Začala jsem pomáhat i ostatním lidem, kteří mě vyhledají, najít správou cestu k uzdravení. Dál už musí jít sami.

Přeji hezký den se sluncem

Eva Rebendová

Další doporučení »