Letní škola 2016 s Davidem Mundym

Místo konání: Hotel Jezerka, Seč – Ústupky
Termín:  2. 7. – 8. 7. 2016 (So – Pá)
Překlad: Mgr. Eva Leňová, Mgr. Jana Vlková

Letní školu povede v tomto roce britský homeopat David Mundy, R.S.Hom F.S.Hom.

img-mundy[1]Tento mezinárodně známý lektor vyučuje pravidelně homeopatii nejen v anglických colleges, ale též například v Japonsku. Praxi má v Londýně. U nás se představil na víkendovém semináři před třemi lety a předvedl svou praktickou techniku odebírání případu zvanou Zrdcadlení, s níž se opět setkáme při rozborech případů. Bude s námi sdílet 40 let zkušeností, které při celostním léčení sbíral nejdříve jako akupunkurista a většinu své kariéry jako homeopat. Jak může syntéza různých homeopatických přístupů přispět k vyhledání nejlepšího možného similima pro pacienta. Jak „odemknout“ případ. Do svého výkladu zahrne vedle klasického přístupu i některé další. V přednáškové části položí důraz na méně popsané léky říše živočišné, především léky z moře a léky z hmyzu. Bude se zabývat i léky z radioaktivních materiálů. Má přichystaná videa k dokumentaci svých přednášek a seminářů. Jistě si opět přiveze i dostatek dobré nálady, kterou měl při minulém pražském semináři na rozdávání. Rozhovor s ním si můžete přečíst zde.

IMG_2483Výuka bude probíhat jako každý rok 6 hodin denně (8 vyučovacích hodin, obvykle 9 – 12:30 a 16 – 18:45). Ve chvílích volna bude čas k diskusím jak s vašimi kolegy, tak s lektory a samozřejmě také k odpočinku a sportovním aktivitám. Večer počítáme navíc i s několika kratšími doplňkovými programy. Např. přednáškami (Mgr. Čehovský), semináři (M. Valášková, Ing. Matyáš), některý večer se jako vždy sejdeme u ohýnku. Tato neformální setkání jsou dalším příjemným doplněním našeho prázdninového semináře. Budeme se opět snažit připravit vám nejen užitečný, ale také příjemný týden v přírodě.

hotel-jezerka-kongescLetní škola se bude konat ve východních Čechách u Sečské přehrady v hotelu Jezerka, kde jsme byli již mnohokrát, a to vždy ke všeobecné spokojenosti účastníků. Hotel, který byl v posledních letech kompletně zrekonstruován, se nachází v chráněné krajinné oblasti Železné hory, cca 3 km od městečka Seč a cca 200 m od přehrady. Vzdálenost od Prahy i od Brna je cca 120 km. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, terasu a TV, satelit, telefon. V letošním roce proběhla rekonstrukce všech pokojů v bloku A. Zároveň zde byly původní 3 lůž. pokoje změněny na 2 lůž. pokoje Komfort s možností přistýlky. 3 lůž. pokoje zůstaly nezměněny na bloku B. Součástí hotelu je venkovní terasa, posilovna, sauna, tenisové kurty, hřiště na volejbal, bowling, velký venkovní bazén 20 m, dětské brouzdaliště, půjčovna kol a lodí. V případě nepříznivého počasí můžete využít Aqua-fit centrum, kde je velký vnitřní vyhřívaný bazén, squashové kurty, tělocvična, fitness, stolní tenis, whirpool, parní sauna a infrakabina. V hotelu je i nové welness centrum s širokou nabídkou služeb. V ceně pobytu máme neomezený vstup do venkovního bazénu a 2 hodiny denně vstup do aqua fit centra. Více o hotelu na www.jezerka.cz

4v6a0125dxoVýběr budeme mít ze 4 jídel, z toho 2 jídla vegetariánská. Jedno vegetariánské a jedno masové jídlo bude vždy bezlepkové. Součástí obědů a večeří je i salátový bufet, snídaně je formou švédských stolů.

Ubytování v hotelu: 2. 7. (sobota) od 15 h, začátek kurzu v sobotu cca v 16h (bude upřesněno v červnu), konec kurzu – pátek 8. 7. ve 13 h. Po obědě odjezd.

[google-map-v3 width=“590″ height=“200″ zoom=“12″ maptype=“roadmap“ mapalign=“right“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Ústupky 278,538 07 Seč{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

Organizační informace:

Vyplněnou přihlášku zašlete e-mailem na adresu info@homeopatickaakademie.cz případně poštou na naši adresu. Obdržíte obratem vyrozumění o jejím přijetí. Do přihlášky je vhodné napsat číslo účtu, ze kterého bude platba provedena, abychom ji správně identifikovali.  Přihláška je potvrzena až zaplacením letní školy.

Kurzovné: 5 900 Kč pro studenty a absolventy Homeopatické akademie, 6 700 Kč pro ostatní účastníky letní školy

Cena ubytování + plná penze pro všechny zúčastněné dle typu pokoje – cena za 1 os/6 nocí/PP:

 • 2L pokoj blok A (směr bazén) – 6 720 Kč
 • 2L pokoj blok B (směr terasa) – 6 120 Kč
 • 2L pokoj Komfort blok A (pův.3l) – 7 200 Kč
 • 2L pokoj Superior blok C (u kongresu) – 7 200 Kč
 • 1L pokoje – C601 a C701 – 7 200 Kč
 • 3L pokoj blok B – 5 640 Kč
 • 4L apartmá blok A – 6 720 Kč
 • 4L apartmá blok B – 6 480 Kč
 • 4L pokoj blok B – 5 400 Kč
 • 2L relax. apartmá blok C – 8 940 Kč
 • 2L apartmá blok A – 8 940 Kč
 • 4L chata – 1 os/plně obsazené/noc 4 440 Kč

neobsazené lůžko v případě, že chcete bydlet sám(a) – 600 Kč/1 noc/1 os.

(Ceny jsou uvedeny včetně DPH)

Nyní uhraďte (za 1 os) celkem 12 620 Kč (resp. 13 420 Kč ostatní zájemci mimo Homeopatickou akademii). Tato cena zahrnuje kurzovné + ubytování s plnou penzí ve 2lůž. pokoji blok A. Pokud se předem domluvíme na konkrétním typu pokoje a potvrdíme vám jej, zaplatíte rovnou cenu, kterou vám sdělíme nebo kterou budete mít na faktuře (pokud si ji vyžádáte v přihlášce). Platí to zejména pro ty, kteří jedou s rodinou, partnerem. Doplatky a přeplatky (dle skutečnosti – typu pokoje), budou vyúčtovány na místě v hotovosti. Úhradu proveďte prosím co nejdříve na účet: 126893369/0800 var. symbol 0207. Platbu můžete provést také složenkou typu C na naši adresu, nebo v hotovosti na kurzech Homeopatické akademie.

přihlášce vyplníte (zakroužkujete), v jakém pokoji si přejete být ubytován(a) a s kým, což můžeme většinou zaručit tehdy, když zašlete přihlášku a platbu velmi brzy – cca do 15. 3. Pokud zašlete přihlášku, ale platbou ji potvrdíte až později, nemůžeme splnění Vašeho požadavku na typ pokoje zaručit. Ubytováni budete s osobou (osobami), které uvedete v přihlášce, pokud by to z kapacitního důvodu již nebylo možné (zejména u později zaslaných přihlášek), budeme situaci řešit individuálně. Vždy se snažíme zohlednit Vaše požadavky a vyjít všem maximálně vstříc. Samozřejmě uvítáme i přihlášky bez specifických požadavků na ubytování a spolubydlící, abychom při obsazování pokojů měli jakýsi „manévrovací“ prostor. Doprovázející rodinní příslušníci nebo přátelé platí pouze ubytování a stravování, nikoliv kurzovné.

Pokud si přejete zaslat na pobyt a kurz fakturu, napište potřebné údaje na přihlášku: Název firmy, fakturační adresu, IČ, DIČ. Upozorňuji, že fakturační údaje po jednom měsíci od vystavení faktury již nemůžeme změnit (posíláme kontrolní hlášení DPH). Pokud jedete s rodinou a přejete si vystavit fakturu zvlášť pro vás a zvlášť pro rodinu, uveďte srozumitelně v přihlášce.

Jakmile od vás obdržíme vyplněnou závaznou přihlášku (poštou nebo e-mailem) a úhradu kurzu, stáváte se účastníkem letního semináře a do poloviny června vám zašleme časový harmonogram a veškeré další instrukce ke kurzu a pobytu.

Aktuality

23.5.2024 - Zveme všechny zájemce na červnové online přednášky. Informace a přihlášky zde
2.5.2024 - Zveme všechny zájemce na květnovou online přednášku Informace a přihlášky zde
25.4.2024 - Termíny Medicínské minimum s MUDr.Lebenhartem školní rok 2024/25
Více aktualit »

Doporučení

Pracuji ve zdravotnictví a před několika roky jsem si chtěla rozšířit „obzory“. Napadlo mě, že bych se mohla trochu víc do hloubky seznámit s homeopatií. V časopise Meduňka jsem našla inzerát, že se otevírá další ročník Homeopatické akademie, přihlásila jsem se …a do mého života vstoupilo něco úplně nového, homeopatii jsem propadla. Každý měsíc jsem se těšila na víkend, ve kterém probíhala výuka zkušenými učiteli nejen z Čech, ale i ze zahraničí. Velmi přínosné bylo, že při studiu byl kladen důraz nejen na teorii, ale i na praxi, jednak formou video ukázek odběrů případů a jednak na prázdninových Letních školách i možností shlédnout „naživo“ naše vyučující při rozhovoru s pacienty. Atmosféra ve škole byla velmi vstřícná, od samého začátku jsme byli vnímáni jako (budoucí) kolegové našich vyučujících. Velkou výhodou byla i snadná dostupnost kvalitních studijních materiálů v českém jazyce. Vstup na Homeopatickou akademii byl jedním z mých nejlepších životních rozhodnutí.

Jitka Vaníčková

Další doporučení »