Přednáška Kim Elia

kim-eliaVe dnech 23. a 24. ledna 2016 bude přednášet Kim Elia, známý mezinárodní učitel homeopatie z Kalifornie, na téma

Homeopatická léčba mentálních a emočních problémů

Nedávná studie ukázala, že jeden ze šesti  homeopatických pacientů hledá pomoc především pro své psychické potíže. Každý praktikující homeopat také ví, že i fyzická onemocnění jsou obvykle provázena druhotnými mentálními a emočními symptomy, které musíme brát v při hledání efektivního léku v úvahu. Hahnemann, Organon,  § 210: „Při všech nemocech /…/ je třeba k psychickému stavu nemocného přistupovat jako k jednomu z nejdůležitějších příznaků. Pouze tak můžeme získat věrný obraz choroby a pak ji úspěšně homeopaticky léčit.“

Některé stavy, o nichž bude seminář mj. pojednávat: Úzkost,  potíže autistického spektra, neurosy, bipolární porucha, obsesivní a kompulsivní chování, deprese, nespavost, somatizace ad.

Kim Elia se bude zabývat nejčastěji indikovanými léky a jejich jemnými rozdíly, potřebnými pro nalezení similima. Poskytne pohled do své praxe a bude uvádět příklady analýzy a léčby a také rady, jak s psychickými symptomy pracovat.

Datum konání: 23. – 24. ledna 2016

So 9 – 18, ne 9 – 17  h. Polední pauza 13 – 14 h.

Místo konání: Hotel Pyramida, Bělohorská 24, Praha 6
Dopravní spojení: zastávka Malovanka – bus 108, 174, 180, tram 22, 25, 57.
Přesné spojení si můžete vyhledat zde.

Cena: 1900 Kč pro studenty a absolventy Homeopatické akademie, 2300 Kč pro ostatní zájemce. Platba v hotovosti na místě. Není třeba se předem hlásit. Prosíme však, abyste se dostavili včas, pokud možno půl hodiny před začátkem přednášky. Registrace bude probíhat od 8 h.

Pro účastníky přednášky je s hotelem Pyramida domluvena zvýhodněná cena za ubytování 1200 Kč za dvoulůžkový pokoj (1 os/ 600 Kč). Ubytování objednávejte na reservation@hotelpyramida.cz a uveďte heslo ALTERNATIVA. V sobotu i v neděli bude opět možné si při prezenci objednat polední menu (výběr ze 2 jídel, jedno vegetariánské) za zvýhodněnou cenu.

Další informace:
E-mail: info@homeopatickaakademie.cz
Tel.: 257 922 584

Aktuality

21.9.2016 - Homeopatická akademie v září 2016 otevírá nový studijní program pro pokročilé homeopaty.
12.8.2016 - Další první ročník začíná již v září 2016. Informace a přihláška zde.
21.6.2016 - Kim Elia  8. – 9. 10. 2016 v Pyramidě. Info a program zde. Společná ... číst více
Více aktualit »

Doporučení

Studium na akademii se mi líbilo a hodně mi dalo. Přístup vyučujících byl profesionální, učební program zajímavý i zábavný. Díky studiu jsem se seznámila se spoustou zajímavých lidí, poznala jsem nový rozměr duchovní reality a našla cestu k pochopení sebe sama a získala mnohé užitečné vědomosti, které dnes zúročuji.

Děkuji všem skvělým vyučujícím!

Katy Amal Ilgnerová

Další doporučení »